Masz kilka zobowiązań w przedsiębiorstwie? Wypróbuj konsolidację kredytów firmowych!
+48 732 083 755

Zobacz ofertę konsolidacji kredytu firmowego w Credit Hub!

Aktualne zobowiązania w przedsiębiorstwie zbyt mocno obciążają firmowy budżet? Skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy korzystne rozwiązanie Twojego problemu! Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę konsolidacji kredytu firmowego. W ten sposób zmniejszysz wysokość miesięcznego zadłużenia i odzyskasz płynność finansową swojej działalności. W Credit Hub mamy znacznie tańszą ofertę niż u konkurencji. Nasi klienci mogą skorzystać z korzystnej dopłaty do zaciągniętego zobowiązania.

Wypełnij formularz

Refinansowanie kredytu firmowego - dlaczego warto podjąć taką decyzję?

Oferta refinansowania pożyczki lub kredytu firmowego pozwala na odzyskanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Zmiana warunków spłaty dotychczasowych zobowiązań to realna szansa uwolnienie się od problemów z nadmiernym zadłużeniem firmy.

Step 1

Konsolidacja kredytu firmowego pozwala na połączenie kilku mniejszych zobowiązań w jedno większe, ale z niższą miesięczną ratą. Zmniejszając wartość miesięcznego obciążenia firmowego budżetu, możesz złapać oddech i rozwinąć swoją działalność.

Step 1

Ubiegając się z Credit Hub o ofertę konsolidacji kredytów firmowych lub refinansowanie pożyczki nie musisz martwić się o formalności. Z takich form wsparcia finansowego dla przedsiębiorstwa skorzystasz bez zmartwień o skomplikowane procedury bankowe.

Step 1

Korzystając z oferty Credit Hub na konsolidację kredytu firmowego, możesz otrzymać wysoką dopłatę do zaciągniętego zobowiązania. Przy zaciągnięciu 100 000 złotych nie zapłacisz prowizji banku, a dodatkowo otrzymasz zwrot 3% wartości zaciągniętego kredytu lub pożyczki refinansowej.

Step 1

Jak pomagamy w konsolidacji kredytu firmowego? Krok po kroku

Przejrzymy możliwości finansowe Twojej firmy

Przedsiębiorcy kontaktujący się z nami najpierw muszą przedstawić nam swoje dokumenty dochodowe. To niezbędne, aby nasi eksperci w Credit Hub mogli oszacować możliwości finansowe firmy i określić, jaka jest maksymalna dostępna kwota konsolidacji kredytu firmowego. Do weryfikacji zdolności kredytowej działalności gospodarczej potrzebujemy informacji o miesięcznych dochodach, zobowiązaniach oraz stałych kosztach związanych z prowadzeniem firmy.

Zaproponujemy najkorzystniejsze oferty

Po zapoznaniu się z finansami przedsiębiorstwa możemy poszukać oferty refinansowania kredytu firmowego lub propozycji konsolidacji dotychczas zaciągniętych zobowiązań. Przedstawiamy kilka dostępnych opcji i wskazujemy, z której oferty warto skorzystać i dlaczego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy musi znać się na finansach, dlatego działamy kompleksowo i nigdy nie pozostawiamy klienta bez pomocy z przedstawioną propozycją wsparcia finansowego.

Załatwimy formalności i pomożemy podpisać umowę

Kiedy już wspólnymi siłami podejmiemy decyzję, a przedsiębiorca jest zdecydowany na podpisanie umowy konsolidacji kredytów firmowych lub refinansowania pożyczki, staramy się pomóc w dopełnieniu formalności. Podpowiadamy, jak prawidłowo uzupełnić wniosek kredytowy i jakie dokumenty skompletować. To niezbędne, aby przejść sprawnie przez cały proces ubiegania się o konsolidację kredytów i pożyczek firmowych i szybko podpisać umowę.

Dlaczego warto skorzystać z oferty refinansowania i konsolidacji kredytu firmowego w Credit Hub?

W Credit Hub zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie płynności finansowej w działalności gospodarczej. Proponujemy konkurencyjne oferty konsolidacji kredytów firmowych, w ramach których przedsiębiorca podpisze umowę bez żadnej prowizji, a dodatkowo otrzyma zwrot w wysokości nawet 3% wartości całego udzielonego kredytu lub pożyczki. To promocja limitowana, dlatego warto się śpieszyć!

Działamy na rynku finansowym już od wielu lat, proponując kredyty i pożyczki zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Credit Hub to zespół wykwalifikowanych, doświadczonych i rzetelnych specjalistów, którzy są w stanie dopasować oferty konsolidacji kredytów firmowych i refinansowania pożyczek dla firm tak, aby te sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Chętnie współpracujemy z przedsiębiorcami, którzy przez zaciągnięcie zbyt wielu zobowiązań mocno obniżyli zdolność i płynność finansową swojej firmy. Jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rozwiązania, które pomogą przedsiębiorcom wrócić na właściwe tory i ukierunkować biznes na prężny rozwój. Eksperci Credit Hub przedstawiają wyłącznie najlepsze oferty refinansowania pożyczek i kredytów firmowych, a także konsolidacji, zależnie od potrzeb przedsiębiorcy.

Kilka powodów, dla których warto zdecydować się na współpracę z nami to:

 • wiele lat doświadczenia w branży,
 • liczne oferty konsolidacji i refinansowania kredytów firmowych dostępne od ręki,
 • maksymalne zaangażowanie ekspertów w powierzone im zadania,
 • brak ukrytych kosztów współpracy.

Nie czekaj - jeśli w jakikolwiek sposób nie radzisz sobie z firmowymi zobowiązaniami, czym prędzej poszukaj ofert konsolidacji kredytu firmowego. Z Credit Hub wszystkie formalności załatwisz praktycznie od ręki i jeszcze w ten sam dzień otrzymasz kilka propozycji rozwiązań, które korzystnie wpłyną na płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa.

+0
Przedsiębiorców zaufało Credit Hub w ramach konsolidacji kredytów firmowych
+0 zł
Konsolidacji kredytów firmowych i ofert refinansowania zaproponowaliśmy naszym klientom

Poznaj historię osób, które zdecydowały się na refinansowanie lub konsolidację kredytu firmowego

Mateusz M.

Mikroprzedsiębiorca z podkarpacia

Nigdy nie planowałem otwarcia dużej firmy, które miałaby predyspozycje do rozwoju aż do rozmiarów korporacyjnych. Mimo stosunkowo niewielkiego zakresu działalności byłem zmuszony do zaciągnięcia kilku kredytów bankowych, aby pokryć bieżące koszty i zredukować początkowe wydatki związane z niewielkimi inwestycjami. Kiedy dochody spadły, okazało się, że narastają problemy ze spłatą zobowiązań. Na moje szczęście trafiłem na Credit Hub. Eksperci dopasowali dla mnie najkorzystniejszą propozycję konsolidacji kredytu firmowego. Teraz nie martwię się o firmowy budżet i bezproblemowo prowadzę swoją niewielką działalność na lokalnym rynku.

Emil K.

Właściciel firmy przewozowej

Własny biznes w branży transportowej to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli w grę wchodzi transport wielkogabarytowy i paletowy. Rozwinięcie firmy przewozowej wymaga nie tylko poświęcenia sporo swojego czasu, ale także ogromnych nakładów finansowych. Niestety bez kredytów i pożyczek rozkręcenie działalności okazało się niemożliwe. Niestety nie przemyślałem niektórych decyzji i zaciągnąłem zbyt wiele zobowiązań.

 

Skutki okazały się dość problematyczne. Długi narastały, a ja nie wiedziałem, skąd wziąć środki na uregulowanie zobowiązań. Wystarczyło skontaktować się ze specjalistami w Credit Hub. Otrzymałem ofertę na refinansowanie kredytu firmowego. Teraz moje zobowiązanie jest niższe, a firma znacznie lepiej prosperuje.

Matylda O.

Właścicielka wypożyczalni sprzętu ogrodowego

Mój przykład jest wyjątkowo prosty. Do rozkręcenia działalności potrzebowałam kilkadziesiąt tysięcy na zakup sprzętu ogrodowego oraz uruchomienie strony internetowej z ofertą. Wzięłam kredyt firmowy, biznes udało się rozkręcić, ale miałam dość wysokiej miesięcznej raty. Postanowiłam skorzystać z oferty Credit Hub. Otrzymałam propozycję refinansowania kredytu firmowego na znacznie korzystniejszych warunkach niż dotychczas. Zdecydowanie polecam Credit Hub i ekspertów, którzy robią wszystko, aby zadowolić klienta.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane ze skorzystaniem z refinansowania kredytu firmowego lub podpisaniem umowy konsolidacji, koniecznie sprawdź listę najpopularniejszych pytań i odpowiedzi. To niezbędne informacje, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję i skorzystać ze wsparcia Credit Hub w zakresie konsolidacji kredytu lub pożyczki firmowej.

Podpisując umowę na refinansowanie kredytu firmowego, możesz liczyć na inną stawkę oprocentowania, obniżenie prowizji, niższe RRSO, a nawet dłuższy okres spłaty zobowiązania, co przełoży się na wysokość miesięcznej raty.
Tak, aby móc skorzystać z opcji konsolidacji kredytów firmowych trzeba wykazywać odpowiednio dobrą kondycję finansową w przedsiębiorstwie. Dodatkowo niezbędny jest brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników.
Większość zobowiązań bankowych zaciągniętych przez przedsiębiorstwo jak najbardziej można refinansować. Wystarczy porównać aktualne parametry zobowiązania z ofertą refinansowania kredytu firmowego i złożyć wniosek na wybraną ofertę przedstawioną przez ekspertów Credit Hub.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę na konsolidację i refinansowanie kredytu firmowego.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty