Prowadzisz gospodarstwo rolne? Sprawdź kredyt dla rolnika!
+48 732 083 755
Decyzja w 30 minut
0% wkładu własnego
Do 20 lat na spłatę
Nawet do 5 mln złotych

Sprawdź oferty pożyczek i kredytów dla rolnika w Credit Hub!

Potrzebujesz dodatkowych środków na pokrycie kosztów prowadzenia własnej działalności rolnej? W takim razie kredyt dla rolnika przygotowany przez ekspertów Credit Hub będzie dobrym wyborem. Nie czekaj i zdecyduj się na pożyczkę albo kredyt dla rolnika. Z naszą pomocą podpiszesz umowę finansowania na atrakcyjnych warunkach spłaty. Postaw na specjalistów z Credit Hub i nie martw się o przyszłość swojej działalności w branży rolniczej.

Wypełnij formularz

Kredyt dla rolnika - dlaczego warto korzystać takiej formy finansowania?

Kredyty dla rolników najczęściej są udzielane na konkretny cel powiązany z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na zakup nawozów, modernizację budynków lub inwestycję w maszyny rolnicze.

Step 1

Wsparcie finansowe w ramach kredytu dla rolnika można otrzymać bez zbędnych formalności i skomplikowanych procedur bankowych. Wystarczy skontaktować się z ekspertem Credit Hub, aby poznać szczegółowe warunki ubiegania się o finansowanie dla gospodarstwa rolnego.

Step 1

Wysokie kwoty zobowiązań dostępne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych rolników. Niektóre oferty kredytów dla rolników opiewają na kwoty rzędu nawet kilku milionów złotych.

Step 1

Wiele rodzajów kredytów dla rolnika do wyboru. Jako potencjalny kredytobiorca możesz zdecydować się na finansowanie w ramach kredytu: obrotowego, rewolwingowego, inwestycyjnego lub celowego, np. na zakup środków do produkcji rolnej.

Step 1

W Credit Hub możesz też otrzymać propozycję kredytu dla rolnika na specjalnych warunkach, który zostanie przyznany na pokrycie kosztów związanych z następstwami klęsk żywiołowych lub zakup zwierząt hodowlanych potrzebnych do prowadzenia gospodarstwa.

Step 1

Jak pomagamy w kredytach dla rolników w Credit Hub?

Analizujemy finanse gospodarstwa rolnego

Pierwszy krok współpracy z ekspertami Credit Hub w zakresie poszukiwania ofert kredytów dla rolników to weryfikacja sytuacji finansowej potencjalnego klienta. Dopiero po oszacowaniu maksymalnej zdolności kredytowej możemy przystąpić do poszukiwania i porównywania ofert kredytów i pożyczek dla rolników. Ocena wysokości dochodów oraz obciążeń finansowych jest podstawą do ustalenia maksymalnej kwoty finansowania dla gospodarstwa rolnego.

Sprawdzamy dostępne oferty kredytu dla rolnika

Kiedy już wiemy, jaka jest maksymalna zdolność finansowa gospodarstwa rolnego, możemy przystąpić do poszukiwania najkorzystniejszych ofert pożyczek i kredytów dla rolnika. Możemy przedstawić kilka opcji, a następnie pomożemy w wyborze tej, która będzie najkorzystniejsza pod względem całkowitych kosztów odsetkowych i wysokości miesięcznej raty. Nasi eksperci wiedzą, jak pomóc w wyborze idealnego kredytu dla rolnika, aby nie obciążyć nadmiernie budżetu gospodarstwa.

Wspólnie dopinamy formalności kredytowe

Po wyborze najlepszej oferty kredytu lub pożyczki dla rolnika pomagamy klientom w dopełnieniu niezbędnych formalności bankowych. Wspieramy w zakresie uzupełniania wniosku kredytowego, weryfikujemy poprawność wprowadzonych danych oraz wskazujemy, jakie dokumenty są niezbędne do skompletowania, aby przyśpieszyć proces przyznania kredytu lub pożyczki dla rolnika. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za finalizację umowy kredytowej dla naszych klientów.

Kredyty dla rolników a pomoc ekspertów Credit Hub. Dlaczego warto z nami współpracować?

Prowadzenie gospodarstwa rolnego to w dzisiejszych czasach nie lada wyzwanie. Rosnące koszty prowadzenia działalności, wysokie rachunki za energię elektryczną oraz klęski żywiołowe to czynniki, które znacznie utrudniają utrzymanie działalności rolnej. Eksperci Credit Hub są gotowi, aby pomóc w poszukiwaniu korzystnych ofert finansowania dla rolników znajdujących się w potrzebie. Kredyt dla rolnika to jedna z wielu opcji, które możemy zorganizować.

W Credit Hub działamy kompleksowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć propozycję wsparcia finansowego nawet dla gospodarstw w wyjątkowo trudnej sytuacji. Nasi eksperci proponują pożyczki i kredyty dla rolników dostępne na naprawdę korzystnych warunkach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w gospodarstwie rolnym liczą się przede wszystkim oszczędności, dlatego poszukujemy takich propozycji, które nie generują wysokich kosztów odsetkowych za udzielone wsparcie finansowe.

Współpracując z Credit Hub, przestaniesz martwić się o formalności. Nie musisz też znać przepisów bankowych ani zasad przyznawania pożyczek i kredytów dla rolników. Wszystkim od A do Z zajmą się nasi specjaliści, a Ty tylko podpiszesz umowę finansowania dla swojego gospodarstwa rolnego.

Dlaczego warto wybrać Credit Hub i poszukać z nami oferty kredytu dla rolnika?

 • wieloletnie doświadczenie w branży finansowej,
 • wysokie kwalifikacje ekspertów,
 • pełne zaangażowanie pracowników w powierzone im zadania,
 • wiele ofert finansowania dostępnych w jednym miejscu,
 • możliwość dopełnienia formalności w 100% zdalnie.

Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na szybkim pozyskaniu środków potrzebnych do prowadzenia działalności rolnej. Zajmiemy się dokładną weryfikacją Twoich możliwości, oszacujemy realne szanse na wsparcie finansowe i poszukamy propozycji, które powinny sprostać Twoim oczekiwaniom.

+0
Rolników skorzystało z pomocy naszych specjalistów
+0 zł
Takiej wartości kredyty rolnicze zostały udzielone z pomocą Credit Hub

Poznaj historię osób, które zdecydowały się na kredyt dla rolnika w Credit Hub

Malwina K.

Młoda rolniczka z podlasia

Gospodarstwo rolne odziedziczyłam po moim zmarłym tacie. Jeszcze nie do końca wiedziałam, jak prowadzić taki biznes i czy w ogóle odnajdę się w tym świecie. Już po pierwszym roku moje gospodarstwo dotknęły liczne klęski żywiołowe (susza, a później powódź). Straciłam wszystkie plony, a niektóre maszyny rolnicze w międzyczasie uległy kosztownej awarii.

 

Nie miałam pojęcia co robić, aż do momentu, kiedy trafiłam na Credit Hub. Skontaktowałam się z ekspertem, przedstawiłam swoją sytuację i dowiedziałam się, że wcale nie jest tak źle. Dostałam świetną propozycję kredytu dla rolnika, z której oczywiście skorzystałam. Teraz moje gospodarstwo prosperuje o wiele lepiej, a ja nie martwię się o finanse.

Grzegorz P.

Rolnik z wielkopolski

Każdy, kto choć raz miał styczność z rolnictwem, wie, że prowadzenie własnego gospodarstwa jest naprawdę trudne i wymaga dostępności praktycznie przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Mimo mojego zaangażowania nie byłem w stanie wypracować tak dużych zysków, aby pokryć koszty inwestycji w rozwój gospodarstwa.

 

Kiedy było już naprawdę krucho z pieniędzmi... napisałem do Credit Hub i nie żałuję. Eksperci przeanalizowali moje finanse, zaproponowali korzystne rozwiązania w postaci ofert kredytów i pożyczek dla rolnika. Ja tylko wybrałem ofertę wskazaną jako najkorzystniejszą i podpisałem umowę. Kredyt rolniczy spłacam na korzystnych warunkach, a miesięczna rata nie jest dla mnie żadnym obciążeniem.

Wiktor G.

Wynajem maszyn rolniczych

Prowadzę dwie działalności gospodarcze. Oprócz tego, że jestem aktywnym rolnikiem i prowadzę kilkanaście hektarów własnych pól uprawnych, dodatkowo wynajmuję profesjonalny sprzęt rolniczy: ciągniki, kombajny, przyczepy i inne akcesoria niezbędne do prowadzenia działalności rolniczej.

 

Pech chciał, że jeden rok okazał się wyjątkowo kiepski. Oprócz długotrwałej suszy spadły moje dochody z wynajmu maszyn rolniczych. Wtedy okazało się, że potrzebuję wsparcia finansowego. Wziąłem kredyt dla rolnika, który zaproponowali mi eksperci Credit Hub. Czy żałuję? W żadnym wypadku. To najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć w swojej wieloletniej karierze rolnika.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się nad kredytem dla rolnika, ale nie masz pewności, że takie wsparcie finansowe będzie dobrze dla Twojego gospodarstwa rolnego? Przejrzyj sekcję pytań i odpowiedzi. Przygotowaliśmy kilka kluczowych informacji o pożyczkach i kredytach dla rolników.

Aby otrzymać kredyt dla rolnika, trzeba nie tylko wykazać odpowiednio wysoką zdolność kredytową, ale także dostarczyć kilka dokumentów już na etapie składania wniosku. Niezbędne to: zaświadczenia z urzędu o powierzchni gospodarstwa rolnego, faktury i rachunki z ostatniego roku, wyciąg z konta bankowego, oświadczenia o planowanych przychodach z gospodarstwa rolnego oraz informacja o wysokości odprowadzanego podatku rolnego.
Celowe kredyty i pożyczki dla rolników to forma finansowania, z której środki można przeznaczyć na zakup: zwierząt hodowlanych, maszyn rolniczych, pasz i nawozów, gruntów pod uprawę, zabudowań rolnych. Alternatywnie można skonsolidować kredytem rolniczym istniejące już zobowiązania.
W trakcie poszukiwania najkorzystniejszej oferty pożyczki lub kredytu dla rolnika trzeba wziąć pod uwagę kilka parametrów: RRSO, oprocentowanie bazowe, prowizję banku oraz maksymalną dostępną kwotę przyznanego kapitału wraz z okresem spłaty zobowiązania.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytu dla rolnika.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty