Interesuje Cię kredyt dla zadłużonej firmy? Skontaktuj się z ekspertem Credit Hub!
+48 732 083 755

Wybierz kredyt albo pożyczkę dla zadłużonych firm.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej najczęściej wiąże się z koniecznością uruchomienia linii kredytowej w banku lub zaciągnięciem jednorazowego kredytu na potrzeby rozwoju przedsiębiorstwa. Problemy pojawiają się wtedy, kiedy działalność jest już zadłużona, a zachodzi konieczność zdobycia dodatkowej gotówki do firmowego budżetu. Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, a otrzymasz propozycję korzystnego kredytu dla zadłużonej firmy. Z naszym wsparciem odbudujesz firmowy budżet nawet z licznymi zadłużeniami na koncie.

Wypełnij formularz

Dlaczego warto zdecydować się na kredyt lub pożyczkę dla zadłużonej firmy z pomocą Credit Hub?

Kredyt albo pożyczka dla zadłużonej firmy to realna szansa na odzyskanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Taka forma finansowania pozwala na pokrycie kosztów bieżącej działalności gospodarczej lub spłatę innych wierzycieli. Wszystko po to, aby utrzymać stabilność finansową w firmie.

Step 1

Minimum formalności do załatwienia. Z pomocą ekspertów Credit Hub możesz otrzymać pożyczkę albo kredyt dla zadłużonej firmy bez udziału w skomplikowanych procedurach ubiegania się o finansowanie. Kredyty dla zadłużonych firm można uzyskać nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku.

Step 1

Wiele propozycji kredytów i pożyczek dla zadłużonych firm w jednym miejscu. Decydując się na współpracę z Credit Hub, otrzymujesz co najmniej kilka rozwiązań do wyboru. Nasi eksperci wiedzą, jak dopasować ofertę kredytu dla zadłużonej firmy, aby ta sprostała potrzebom przedsiębiorstwa.

Step 1

Brak skomplikowanej weryfikacji sytuacji finansowej przedsiębiorcy. Kredyty oraz pożyczki dla zadłużonych firm są dostępne nawet bez konieczności dostarczania dokumentów dochodowych i wyciągów z firmowego konta. To wygodna forma wsparcia finansowego, szczególnie jeśli przedsiębiorstwo ma kiepską zdolność kredytową i liczne zobowiązania na koncie.

Step 1

Kredyty dla zadłużonych firm to realna szansa na pozbycie się problemów z nadmiernym zadłużeniem przedsiębiorstwa. Kwota otrzymanego kredytu lub pożyczki może zostać przeznaczona na spłatę innych zobowiązań, które powodują nadmierne zadłużenie przedsiębiorstwa.

Step 1

Potrzebujesz kredytu lub pożyczki? Zobacz, jak działamy w Credit Hub!

Weryfikujemy potrzeby zadłużonej firmy

Na początek sprawdzamy, jaki jest poziom zadłużenia przedsiębiorstwa. Następnie oceniamy rejestry dłużników oraz historię kredytową. Kluczowym determinantem umożliwiającym otrzymanie kredytu dla zadłużonej firmy jest brak opóźnień w spłatach dotychczasowych zobowiązań. Nasi eksperci rzetelnie analizują sytuację finansową klienta tak, aby móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania w ramach kredytów i pożyczek dla zadłużonych firm.

Przedstawiamy oferty kredytów i pożyczek

Po przeprowadzeniu kompleksowej weryfikacji sytuacji finansowej przedsiębiorstwa i ocenie potrzeb, przygotujemy ofertę kilku pożyczek i kredytów dla zadłużonej firmy. Eksperci Credit Hub na podstawie wyliczonej zdolności kredytowej dopasowują propozycje finansowania do potrzeb firmy. Dbamy o to, aby wybierać tylko takie oferty kredytów dla zadłużonej firmy, które nie spowodują jeszcze większego obciążenia finansowego.

Załatwiamy formalności kredytowe

Kiedy przedsiębiorca wybierze ostateczną ofertę kredytu dla zadłużonej firmy, przechodzimy do załatwiania formalności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy kredytobiorca biznesowy musi znać dokładnie procedury banków i firm pożyczkowych. Mamy ekspertów, którzy pomagają w kompletowaniu wymaganych dokumentów i uzupełnianiu wniosków o kredyty i pożyczki dla zadłużonych firm. W Credit Hub działamy kompleksowo.

Twoja firma jest zadłużona? Zobacz, jak możemy Ci pomóc w Credit Hub!

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej w zakresie pozyskiwania ofert finansowania dla przedsiębiorców. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych spraw, a w tym załatwiania pożyczek i kredytów dla zadłużonych firm. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę ekspertów kredytowych, którzy są w stanie pomóc we wszystkich formalnościach kredytowych.

Decydując się na współpracę z ekspertami Credit Hub, zyskujesz przede wszystkim szansę na znalezienie atrakcyjnej oferty pożyczki albo kredytu dla zadłużonej firmy. Nasi eksperci zajmą się wszystkim od A do Z. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub przez formularz, a wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Po Twojej stronie pozostawiamy tylko wybór ostatecznej oferty kredytu dla zadłużonej firmy i podpisanie umowy.

W Credit Hub dbamy o to, aby zadowolić każdego klienta biznesowego w 100%. Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami w zakresie poszukiwania jak najkorzystniejszych ofert wsparcia finansowego. Gromadzimy oferty zarówno od banków, jak i firm pożyczkowych - także w ramach pożyczek dla zadłużonych firm.

Wahasz się nad współpracą z ekspertami Credit Hub? Niepotrzebnie! Oprócz wieloletniego doświadczenia wyróżniamy się także:

 • transparentnością przedstawianych ofert kredytów dla zadłużonych firm,
 • prostymi zasadami współpracy bez ukrytych opłat,
 • kompleksowym doradztwem,
 • indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Jeśli masz problem z zadłużeniami finansowymi w firmie i potrzebujesz wsparcia - nasza oferta będzie idealna dla Ciebie. Eksperci w Credit Hub pomogą Ci nie tylko w poszukiwaniu najlepszej oferty kredytu lub pożyczki dla zadłużonej firmy, ale także w dopełnieniu niezbędnych formalności. Z naszą pomocą rozwiążesz problemy finansowe przedsiębiorstwa szybciej, niż myślisz.

+0
Zadłużonych firm obsłużyliśmy do tej pory
+0 zł
Kwota udzielonych kredytów i pożyczek dla zadłużonych firm

Poznaj historię przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na kredyt lub pożyczkę dla zadłużonej firmy

Martyna P.

Firma handlowo-usługowa

Od wielu lat prowadziłam swoją działalność gospodarczą. Jeszcze do niedawna bez problemu radziłam sobie bez zaciągania zobowiązań finansowych. W momencie, kiedy postanowiłam rozwinąć skrzydła, zaciągnęłam kredyt inwestycyjny i kilka innych zobowiązań w banku... Niestety w tym samym czasie przyszedł kryzys w branży i okazało się, że poczynione inwestycje generowały wyłącznie straty dla mojej działalności.

 

Zanim się zorientowałam moja firma była już mocno zadłużona, a oszczędności powoli topniały. Skontaktowałam się z ekspertami Credit Hub i otrzymałam ciekawą ofertę kredytu dla zadłużonych. Pozyskane środki przeznaczyłam na rozkręcenie dodatkowego biznesu, który ustabilizował moją sytuację finansową.

Grzegorz W.

Sklep internetowy

Założyłem swój biznes e-commerce za namową bliskich osób. To miał być dochodowy biznes z niewielkim wkładem własnym. Niestety okazało się zupełnie inaczej... Musiałem zadłużyć firmę kredytami i pożyczkami, aby zgromadzić towar potrzebny do sprzedaży internetowej. Do tego doszły koszty magazynowania i obsługi logistycznej... zrobiło się naprawdę niewesoło, a moje długi tylko się pogłębiały.

 

Postanowiłem skontaktować się z Credit Hub. Dostałem pożyczkę dla zadłużonej firmy na atrakcyjnych warunkach spłaty. Dzięki temu moja działalność przetrwała trudny okres aż do czasu, kiedy poziom sprzedaży przez internet zaczął generować odpowiednio wysokie wysoki.

Wiktor G.

Serwis samochodowy

Serwis samochodowy od lat przynosił mi pokaźne zyski, niezależnie od pory roku. Niestety w ostatnich miesiącach mocno wzrosły koszty utrzymania hali serwisowej oraz zakupu sprzętu potrzebnego do wykonywania napraw mechanicznych. Niestety koszty były tak duże, że bez dłuższego namysłu mocno obciążyłem moją działalność kredytami. Pech chciał, że miałem chwilowy przestój w zleceniach. Żaden bank nie chciał udzielić mi kolejnego finansowania ze względu na wysoki poziom aktualnego zadłużenia. Na szczęście specjaliści Credit Hub znaleźli dla mnie ciekawą ofertę kredytu dla zadłużonej firmy, z której oczywiście skorzystałem i nie żałuję!

FAQ - Pytania o kredyty i pożyczki dla zadłużonych firm

Wahasz się nad zaciągnięciem kredytu dla zadłużonej firmy? Obawiasz się formalności związanych z wnioskowaniem o finansowanie? Przejrzyj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i rozwiej swoje wątpliwości.

Nie da się jednoznacznie oszacować całkowitych kosztów finansowania bez znajomości podstawowych parametrów finansowania: RRSO, okres spłaty, udzielona kwota kapitału, prowizja oraz oprocentowanie. Dopiero po zapoznaniu się z warunkami finansowania można ocenić całkowite koszty odsetkowe kredytu albo pożyczki dla zadłużonej firmy.
W Credit Hub otrzymasz co najmniej kilka propozycji finansowania dopasowanych do potrzeb swojej działalności gospodarczej. W ramach kredytów dla zadłużonej firmy proponujemy oferty bankowe, natomiast pożyczki to najczęściej propozycje od firm pozabankowych.
W celu uzyskania pozytywnej decyzji odnośnie do udzielenia pożyczki dla zadłużonej firmy trzeba przede wszystkim spełnić podstawowe warunki finansowania wymagane przez daną instytucję. Najważniejsze jest to, aby przedsiębiorca nie widniał w rejestrach dłużników, a dotychczasowe zobowiązania powinny być spłacane terminowo.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytów i pożyczek dla zadłużonych firm.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty