Czy firmowe kredyty bez BIK i KRD są bezpieczne?

Wielu przedsiębiorców ma problemy z negatywnymi wpisami w rejestrach Biura Informacji Kredytowej lub informacjami o zadłużeniach w KRD. Jeśli Twoja firma również naraziła się na opóźnienia w spłacie zaciągniętych zobowiązań, prawdopodobnie też masz problem z niepochlebną opinią w bazach dłużników. To spory kłopot, szczególnie kiedy chcesz ubiegać się o nowe zobowiązania w bankach. Liczne opóźnienia w spłatach, zajęcia komornicze oraz działania windykacyjne prowadzone wobec Twojej firmy mogą rzutować nie tylko na poziom zdolności kredytowej, ale także całkowicie uniemożliwią zaciągnięcie zobowiązania w banku. Czy jest na to sposób? Jedna z opcji to kredyt bez BIK i KRD dla przedsiębiorców - zobacz, jak to działa w praktyce.

Na czym polega kredyt i pożyczka bez BIK i KRD?

Jeśli Twoja firma ma jakiekolwiek problemy z płynnością finansową i w przeszłości skutkowało to opóźnieniami w spłacie zobowiązań np. wobec banku albo firmy pożyczkowej, prawdopodobnie w rejestrach dłużników masz już negatywne wpisy.

W takiej sytuacji nie skorzystasz z produktów finansowych dla przedsiębiorców oferowanych przez banki komercyjne. Nie pozostaje Ci nic innego, jak pozabankowe formy finansowania. Pożyczki firmowe bez BIK i KRD to propozycje dodatkowej gotówki dla firmy bez konieczności weryfikacji baz dłużników i historii kredytowej.

Zasada jest prosta: składasz wniosek o pożyczkę lub kredyt dla firm bez BIK i KRD i podajesz do informacji instytucji udzielającej finansowania następujące dane:

 • wysokość miesięcznych dochodów przedsiębiorstwa,
 • kwotę zobowiązań, które obciążają firmowy budżet,
 • dane identyfikacyjne firmy: NIP, REGON i adres.

Podstawą do udzielenia pożyczki dla firm bez KRD i BIK jest rzetelne przedstawienie realnych dochodów swojej działalności gospodarczej. Dzięki temu pożyczko- lub kredytodawca będzie w stanie udzielić Ci pomocy finansowej we wnioskowanej kwocie.

Jak bezpiecznie wnioskować o kredyt bez BIK i KRD dla firmy?

Zawsze staraj się dbać o bezpieczeństwo swojego przedsiębiorstwa, szczególnie jeśli zamierzasz wnioskować o kredyt lub pożyczkę bez weryfikacji baz BIK i KRD. Takie pożyczki pozabankowe są bezpieczne, o ile wybierzesz instytucję, która cieszy się nieposzlakowaną opinią w branży i jasno przedstawia warunki finansowania.

Zanim zdecydujesz się na kredyt bez BIK i KRD, sprawdź:

 • oprocentowanie,
 • RRSO,
 • prowizję pożyczkodawcy,
 • dostępną kwotę finansowania i okres spłaty,
 • formę zabezpieczenia zobowiązania.

Jeśli wybierzesz rzetelną firmę, która udzieli Ci kredytu bez weryfikacji baz Biura Informacji Kredytowej oraz Krajowego Rejestru Długów - możesz swobodnie złożyć wniosek i liczyć na szybkie rozpatrzenie wniosku nawet w jeden dzień.

Czy firmowy kredyt bez weryfikacji BIK i KRD to dobre rozwiązanie?

Jeśli nie chcesz martwić się o skomplikowaną weryfikację zdolności kredytowej klienta przez instytucję finansową oraz analizę rejestrów dłużników, wtedy pożyczka lub kredyt bez BIK i KRD będzie dobrym wyborem. W tamach takiej oferty zyskujesz:

 • możliwość pokrycia kosztów dowolnie wybranego celu firmowego,
 • wygodny okres spłaty zobowiązania,
 • minimum formalności do załatwienia,
 • realną szansę na zdobycie dodatkowych środków do firmy nawet w jeden dzień.

Zdecyduj się na firmową pożyczkę bez sprawdzania baz dłużników KRD i historii kredytowej w BIK, a zdobędziesz dodatkowe pieniądze dla swojego przedsiębiorstwa bez skomplikowanej weryfikacji klienta przez pożyczkodawcę. To dobre rozwiązanie, kiedy Twoja działalność znajduje się w trudnej sytuacji finansowej lub kiedy błędy przeszłości uniemożliwiają pozyskanie kredytu bankowego.

Może Cię również zainteresować

Zobacz wszystkie
FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
Polityka prywatności
Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt strony i marketing: