Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę? Sprawdź kredyty gotówkowe dla firm!
+48 732 083 755

Sprawdź kredyt gotówkowy dla firmy. Skorzystaj z pomocy Credit Hub!

W dzisiejszych czasach o kredyt gotówkowy mogą ubiegać się także przedsiębiorcy. Taka forma finansowania jest dostępna dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki, np. handlowe. Jeśli szukasz wsparcia finansowego, z którego środki przeznaczysz na dowolnie wybrany cel, koniecznie postaw na kredyt gotówkowy dla firm. Z pomocą ekspertów Credit Hub dopełnisz niezbędnych formalności i podpiszesz umowę na naprawdę korzystnych warunkach spłaty.

Wypełnij formularz

Kredyty gotówkowe dla JDG i spółek z Credit Hub - dlaczego to dobry pomysł?

Dodatkowa gotówka na dowolnie wybrany cel. W ramach oferty kredytu gotówkowego dla firm, czyli osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek, pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel, nawet niezwiązany z prowadzoną działalnością.

Step 1

Formalności związane z kredytem gotówkowym dla firmy nie są skomplikowane. Wystarczy uzupełnić wniosek kredytowy i skompletować podstawowe dokumenty dochodowe, aby móc skutecznie ubiegać się o wsparcie finansowe w banku.

Step 1

Kredyty gotówkowe dla osób prowadzących jednoosobową działalność albo członków spółki, są dostępne na zasadach dotyczących kredytu konsumenckiego. To oznacza, że okres spłaty może wynieść nawet 10 lat, a kwota finansowania to maksymalnie 255 550 złotych.

Step 1

Kredyt gotówkowy dla przedsiębiorcy (JDG lub spółki) można otrzymać nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku kredytowego. Jeśli chcesz maksymalnie usprawnić procedury, koniecznie wykorzystaj pełne wsparcie ekspertów w Credit Hub.

Step 1

Brak ukrytych opłat i pełna transparentność umowy. W Credit Hub zyskujesz gwarancję, że podpiszesz korzystną umowę kredytu gotówkowego dla firmy z rzetelną instytucją finansową. Poznasz szczegółowe warunki finansowania jeszcze przed złożeniem ostatecznego podpisu.

Step 1

Jak załatwiamy kredyty gotówkowe dla firm w Credit Hub? Zobacz!

Analizujemy dochody działalności gospodarczej

Zanim podejmiemy jakiekolwiek działania w kierunku ubiegania się o kredyt gotówkowy dla firmy, dokładnie analizujemy dochody naszych klientów. W ten sposób możemy rzetelnie ocenić, jaka jest realna maksymalna kwota zobowiązania, o które może ubiegać się właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej. Nasi eksperci dokładnie sprawdzą miesięczne dochody, zobowiązania oraz historię kredytową, aby oszacować szanse na kredyt.

Sprawdzamy dostępne oferty finansowania

Po zapoznaniu się z sytuacją finansową przedsiębiorstwa przystępujemy do poszukiwania najkorzystniejszych ofert kredytów gotówkowych dla firm. Zawsze przedstawiamy kilka propozycji, wskazując jednocześnie która z nich jest najkorzystniejsza pod względem finansowym dla przedsiębiorstwa. Specjaliści Credit Hub zawsze są w stanie znaleźć korzystne oferty finansowania, bez zbędnych formalności i kosztów.

Dopełniamy formalności związane z umową

Po zakończonych poszukiwaniach i wyborze ostatecznej oferty kredytu gotówkowego dla firmy, a dokładniej dla JDG i spółek, pomagamy w dopełnieniu formalności kredytowych. Pomagamy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji, uzupełnieniu wniosku kredytowego oraz przeanalizowaniu warunków przedstawionych ofert. Pozostajemy w kontakcie z klientem aż do dnia podpisania umowy kredytowej.

Kredyt gotówkowy dla firmy - dlaczego warto współpracować z Credit Hub?

Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz szeroka baza produktów bankowych do zaproponowania klientom to czynniki, które determinują opłacalność nawiązania współpracy ze specjalistami Credit Hub. Chętnie pomożemy w znalezieniu najkorzystniejszej oferty kredytu gotówkowego dla firmy. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę, koniecznie skontaktuj się z nami i wybierz korzystne finansowanie.

Pomoc naszych specjalistów z zakresu pozyskiwania ofert kredytów gotówkowych dla firm może okazać się nieoceniona. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie, a to gwarancja kompleksowości świadczonych usług. Wpieramy przedsiębiorców nie tylko w zakresie pozyskiwania ofert kredytów gotówkowych dla firm, ale także innych form finansowania stworzonych z myślą o działalnościach gospodarczych.

W Credit Hub staramy się zawsze dopasować oferty finansowania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców. Aby móc zaproponować jak najkorzystniejsze rozwiązania dokładnie analizujemy sytuację finansową naszych klientów i dopiero wtedy szukamy ofert kredytów gotówkowych dla firm. Nasza wiedza i doświadczenie jest gwarancją zadowolenia każdego kredytobiorcy.

A zatem co nasz wyróżnia?

 • wieloletnie doświadczenie w branży finansowej,
 • wykwalifikowana kadra ekspertów,
 • przejrzyste warunki współpracy bez ukrytych kosztów,
 • minimum formalności do załatwienia.

Wspieramy przedsiębiorców, którzy chcą jak najszybciej pozyskać kredyty gotówkowe dla firmy na klarownych warunkach spłaty. Z pomocą specjalistów Credit Hub można bez stresu dopełnić niezbędnych formalności i pozyskać finansowanie nawet na większą kwotę.

+0
Zadowolonych przedsiębiorców
+0 zł
Udzielonych kredytów gotówkowych dla firm

Poznaj historię osób, które potrzebowały wsparcia w postaci kredytu gotówkowego dla firmy

Andrzej P.

Mały przedsiębiorca

Od lat prowadzę niewielką działalność gospodarczą związaną z handlem. Nigdy nie brałem kredytów ani pożyczek, ale sytuacja życiowa zmusiła mnie do zaciągnięcia takiego zobowiązania. Nie chciałem wybrać pierwszej lepszej oferty, dlatego zdecydowałem się na kontakt z Credit Hub. Eksperci szybko przeanalizowali moje możliwości finansowe i zaproponowali ofertę kredytu gotówkowego. Niewielkie zarobki na jednoosobowej działalności gospodarczej nie były żadną przeszkodą, aby dostać kredyt gotówkowy na firmę.

Paulina W.

Stylistka rzęs i brwi

Moje zarobki jako stylistki rzęs i brwi na jednoosobowej działalności gospodarczej zawsze były na dość wysokim poziomie. Prawdopodobnie z tego względu nigdy nie myślałam o kredycie bankowym ani pożyczce pozabankowej. Postanowiłam jednak rozwinąć skrzydła i zainwestować więcej pieniędzy w kursy, szkolenia i większy gabinet kosmetyczny. Wybór padł na kredyt gotówkowy dla firmy, który uzyskałam z pomocą ekspertów Credit Hub. Warunki finansowania były naprawdę korzystne, a formalności załatwiliśmy w jeden dzień.

Judyta H.

Właścicielka małej firmy przewozowej

Jednoosobowa działalność gospodarcza w branży transportowej bywa problematyczna, ale nigdy nie narzekałam na poziom moich dochodów. Potrzebowałam jednak dodatkowej gotówki na remont jednego z samochodów, a dodatkowo chciałam poczynić inne inwestycje. Zdecydowałam się na zaciągnięcie nowego zobowiązania z pomocą Credit Hub. Od razu zaakceptowałam ofertę kredytu gotówkowego dla firmy i zrealizowałam swoje plany.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania do kredytu gotówkowego dla firm

Potrzebujesz dodatkowych środków bez zbędnych formalności? Obawiasz się, że dochody na jednoosobowej działalności gospodarczej nie będą wystarczające? Rozwiej swoje wątpliwości i przejrzyj listę popularnych pytań i odpowiedzi odnośnie do kredytu gotówkowego dla firm.

Aby móc ubiegać się o kredyt gotówkowy dla firmy trzeba skompletować przede wszystkim dokumenty dochodowe swojej firmy - jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki: wyciągi z konta bankowego oraz przygotować prawidłowo uzupełniony wniosek kredytowy.
Jeśli Twoja firma widnieje w rejestrach jako dłużnik, niestety nie masz możliwości otrzymania kredytu gotówkowego na firmę. W przypadku terminowo spłacanych zobowiązań wszystko zależy od poziomu zdolności kredytowej.
Czas oczekiwania na decyzję kredytową w przypadku kredytu gotówkowego dla firmy to najczęściej maksymalnie jeden dzień roboczy. Eksperci Credit Hub zawsze dbają o to, aby kompleksowo przeprowadzić klienta przez procedury bankowe i przyśpieszyć proces podpisania umowy i wypłaty środków.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytów gotówkowych dla firm.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty