Planujesz nową inwestycję w firmie, ale brakuje Ci środków w budżecie? Sprawdź kredyty inwestycyjne dla firm!
+48 732 083 755

Firmowe inwestycje? Wybierz kredyt inwestycyjny dla firm!

Chcesz rozwinąć swoją firmę? Realizacja inwestycji w przedsiębiorstwie najczęściej wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Pokrycie 100% wydatków związanych z rozwojem przedsiębiorstwa nie zawsze jest możliwe z firmowego budżetu. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty kredytu inwestycyjnego dla firmy. Skontaktuj się z naszymi ekspertami. W Credit Hub proponujemy wyłącznie atrakcyjne oferty kredytów inwestycyjnych dla firm.

Wypełnij formularz

Kredyty inwestycyjne dla firm z Credit Hub. Czy to dobry wybór?

Kredyty inwestycyjne to oferta umożliwiająca pokrycie do 100% kosztów realizowanych inwestycji w przedsiębiorstwie. To celowy produkt bankowy. To oznacza, że otrzymane finansowanie trzeba przeznaczyć wyłącznie na cele związane z realizacją inwestycji firmowych, choć banki często tego nie weryfikują.

Step 1

Zaciągając kredyt inwestycyjny dla firmy, możesz pokryć koszty rozbudowy linii technologicznej, zakupu sprzętu budowlanego, a nawet uruchomienia nowej filii swojego przedsiębiorstwa handlowo-usługowego.

Step 1

Kredyt inwestycyjny dla firm jest dostępny dla każdej działalności, niezależnie od branży. Z oferty finansowania przygotowanej przez Credit Hub mogą skorzystać przedsiębiorcy z branży automotive, przemysłowej, produkcyjnej, kosmetycznej, a nawet usługowej.

Step 1

Wybierając kredyt inwestycyjny dla firmy z pomocą ekspertów Credit Hub, masz gwarancję, że przygotowana propozycja będzie atrakcyjna dla Twojego przedsiębiorstwa. Podpiszesz umowę kredytu inwestycyjnego na przejrzystych warunkach, bez ukrytych kosztów i z opcją pokrycia wszelkich kosztów powiązanych z firmowymi inwestycjami.

Step 1

Minimum formalności do załatwienia. Nasi eksperci zadbają o to, aby każdy przedsiębiorca podczas ubiegania się o kredyt inwestycyjny dla firmy nie musiał martwić się o formalności bankowe. Pomagamy na każdym etapie wnioskowania, proponując jednocześnie korzystne rozwiązania, która nie obciążą nadmiernie firmowego budżetu.

Step 1

Kredyty inwestycyjne dla firm - jak działamy w Credit Hub?

Analizujemy finanse przedsiębiorstwa

Pierwszy krok współpracy z Credit Hub to dokładna weryfikacja możliwości finansowych przedsiębiorstwa, które ubiega się o kredyt inwestycyjny dla firm. Dokładnie weryfikujemy zdolność kredytową przedsiębiorców, sprawdzamy rejestry dłużników oraz ustalamy, jaka jest potrzebna wartość kredytu inwestycyjnego, aby pokryć do 100% kosztów przedsięwzięcia związanego z rozwojem działalności. Kompleksowo dbamy o interesy przedsiębiorców.

Przygotowujemy oferty kredytów inwestycyjnych

Po oszacowaniu możliwości finansowych przedsiębiorcy możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytu inwestycyjnego dla firmy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku bankowych form finansowania liczą się przede wszystkim całkowite koszty. W Credit Hub wiemy, jakie propozycje finansowania są godne uwagi i tylko takie przedstawiamy naszym klientom biznesowym. Z nami masz pewność, że podpiszesz korzystną umowę.

Wspólnie dopełniamy formalności

Ostatni etap naszej współpracy to podpisywanie umowy z instytucją, która udzieli kredytu inwestycyjnego dla firmy. W Credit Hub nie pozostawiamy przedsiębiorców samych sobie. Eksperci są dostępni dla klienta na każdym etapie wnioskowania o kredyt inwestycyjny dla firmy. Pomagamy w trakcie przygotowywania przedsiębiorcy do procesu wnioskowania, porównujemy oferty kredytów oraz jesteśmy obecni podczas podpisywania umowy.

Dlaczego kredyt inwestycyjny dla firmy z Credit Hub? Dowiedz się więcej!

W Credit Hub wiemy, jak istotne są inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa. Z tego względu przygotowujemy na co dzień kompleksowe oferty finansowania w ramach kredytów inwestycyjnych dla firm. Mamy za sobą lata doświadczeń oraz pracowników z wysokimi kwalifikacjami, którzy są w stanie wspomóc przedsiębiorców w poszukiwaniu korzystnych ofert na pokrycie kosztów inwestycji w rozwój działalności.

Kompleksowość świadczonych usług to tylko jedna z wielu cech wyróżniających Credit Hub. Wieloletnia działalność w branży finansowej pozwoliła nam na nawiązanie współpracy z wieloma podmiotami z sektora bankowości i nie tylko. Dzięki temu nasi eksperci są w stanie zaproponować wiele ciekawych rozwiązań dla przedsiębiorców, a w tym kredyty inwestycyjne dla firm. Staramy się w pełni zadowolić każdego klienta, który szuka wsparcia w postaci pokrycia kosztów firmowych inwestycji.

Każdy przedsiębiorca, który planuje uruchomienie nowej filii, rozwój zaplecza technologicznego czy nawet powiększenie linii produkcyjnej, może skorzystać ze wsparcia ekspertów Credit Hub. Podczas współpracy rzetelnie weryfikujemy potrzeby swoich klientów biznesowych, analizujemy dostępne oferty kredytów inwestycyjnych dla firm i pomagamy na każdym etapie wnioskowania.

Wybierając Credit Hub, zyskujesz:

 • pełne wsparcie merytoryczne z zakresu kredytów inwestycyjnych dla swojego przedsiębiorstwa,
 • transparentność świadczonych usług - bez ukrytych kosztów i formalności,
 • wiele ofert finansowania dostępnych w jednym miejscu,
 • indywidualne podejście ekspertów Credit Hub do każdej sprawy.

Z naszą pomocą bez problemu zdobędziesz nowe źródło finansowania dla swojej działalności gospodarczej. Celowy kredyt inwestycyjny dla firm to rozsądny wybór, szczególnie jeśli planujesz wysoce kosztowne przedsięwzięcie. Eksperci Credit Hub znajdą dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Gwarantujemy, że podpisana umowa kredytu inwestycyjnego dla firmy nie obciąży nadmiernie budżetu działalności.

+0
Udzielonych kredytów inwestycyjnych dla firm
+0 zł
Łączna wartość udzielonych kredytów inwestycyjnych dla firm

Poznaj historię osób, które potrzebowały wsparcia w postaci kredytu inwestycyjnego dla firm

Judyta K.

Salon kosmetyczny

Zanim zaczęłam prowadzić działalność gospodarczą, odbyłam szereg kursów i szkoleń. Niestety nikt nigdy nie wspominał, że własna firma w branży kosmetycznej potrafi wygenerować ogromne koszty. Już w pierwszych miesiącach prowadzenia salonu kosmetycznego przekonałam się, że bez wsparcia finansowego po prostu nie dam rady. Postanowiłam napisać do Credit Hub. Ekspert już podczas pierwszego kontaktu wypytał mnie o sytuację mojej działalności i wskazał kilka ciekawych ofert kredytów inwestycyjnych dla firm. Wybrałam jedną z dostępnych opcji i rozwinęłam skrzydła dzięki Credit Hub.

Eliza W.

Firma produkcyjna

Zaczynałam skromną produkcję odzieży DIY w garażu. Z biegiem czasu ruszyłam z własną działalnością gospodarczą i potrzebowałam zwiększyć moce przerobowe. Niestety inwestycja w maszyny i kompletną linię produkcyjną wraz z wybudowaniem hali przemysłowej przerosła moje możliwości finansowe. Kredyt inwestycyjny dla firm zaproponowany przez ekspertów Credit Hub otworzył przede mną nowe drogi rozwoju. Teraz spłacam zobowiązanie w wygodnych miesięcznych ratach, a moja firma sprawnie funkcjonuje w nowej siedzibie.

Jerzy Ś.

Serwis samochodowy

Mój serwis przez lata był małą rodzinną firmą, w której pracowałem z dwoma synami. Na przestrzeni lat klientów wciąż przybywało, a to doprowadziło do tego, że musiałem zatrudnić dodatkowych mechaników i wynająć większy lokal na potrzeby serwisu samochodowego. Oczywiście potrzebowałem też nowych podnośników przemysłowych i narzędzi do napraw mechanicznych pojazdów. Bez kredytu inwestycyjnego dla firm, który załatwili mi eksperci Credit Hub, nie dałbym sobie rady. Naprawdę polecam!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o kredyty inwestycyjne dla firm

Marzysz o szybkim rozwoju swojej firmy? Brak środków na pokrycie kosztów inwestycji to żaden problem. Poznaj odpowiedzi na najpopularniejsze pytania do kredytu inwestycyjnego dla firm i przekonaj się, że warto skorzystać z takiego wsparcia.

Niestety nie ma takiej możliwości. Pieniądze przyznawane w ramach ofert kredytów inwestycyjnych dla firm muszą zostać spożytkowane zgodnie z założeniami wynikającymi z umowy kredytowej, czyli na cele związane z rozwojem przedsiębiorstwa.
Każdy bank ma inne wymagania odnośnie do potrzebnej dokumentacji na etapie wnioskowania o kredyt inwestycyjny dla firm. Najczęściej niezbędne są dokumenty dochodowe przedsiębiorstwa, wyciągi z konta firmowego lub dokumentacja dotycząca planowanej inwestycji.
Finansowanie w formie kredytu inwestycyjnego można uzyskać na kwotę nawet kilku milionów złotych. Ostateczna wartość przyznanego kapitału jest uzależniona od obliczonej zdolności kredytowej przedsiębiorstwa oraz wartości zabezpieczenia, np. przedmiotu finansowania w ramach kredytu inwestycyjnego dla firmy.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytów inwestycyjnych dla firm.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty