Pokryj koszty bieżącej działalności swojej firmy!
+48 732 083 755

Czy kredyt obrotowy to dobry wybór? Zobacz i pokryj firmowe koszty!

Prowadzisz własną firmę? Zmagasz się ze stale rosnącymi kosztami prowadzenia bieżącej działalności? W Credit Hub mamy na to rozwiązanie! Poszukamy kredytu obrotowego dla Twojej firmy. Otrzymane środki pomogą Ci utrzymać płynność finansową przedsiębiorstwa i terminowo uregulować bieżące zobowiązania wobec pracowników i kontrahentów.

Wypełnij formularz

Kiedy i na co warto wziąć kredyt obrotowy dla firmy?

Kredyt obrotowy dla firm pozwala na terminowe uregulowanie płatności za zakup towarów i usług potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Step 1

Z kredytem obrotowym nie musisz martwić się o płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa. Otrzymane środki pozwolą Ci pokryć do 100% bieżących kosztów firmowych.

Step 1

Oferta kredytu obrotowego dla firm od Credit Hub pomoże Ci terminowo uregulować płatności wynagrodzeń pracowniczych. To wpływa na ocieplenie stosunków między pracownikami a pracodawcą.

Step 1

Dzięki utrzymaniu płynności finansowej przedsiębiorstwa zyskasz możliwość sprawniejszego realizowania inwestycji, które przyczynią się do prężnego rozwoju firmy. Wystarczy, że skorzystasz z oferty kredytu obrotowego od Credit Hub.

Step 1

Podpisując umowę na kredyt obrotowy dla przedsiębiorstwa, zapobiegasz zatorom płatniczym, które mogłyby skutkować nawet upadłością firmy.

Step 1

Jak pomagamy w poszukiwaniach oferty kredytu obrotowego dla firmy?

Analizujemy potrzeby i sytuację finansową firmy

Już podczas pierwszego kontaktu klienta z ekspertem Credit Hub wymagamy dostarczenia podstawowych informacji o sytuacji dochodowej firmy. Na tej podstawie ocenimy szansę na uzyskanie kredytu obrotowego. Podpowiemy też, jakie działania warto podjąć, aby zoptymalizować firmowe wydatki i jakie koszty można pokryć kredytem obrotowym dla firmy.

Sprawdzamy, jakie są dostępne opcje finansowania

Po dokładnej weryfikacji sytuacji finansowej przedsiębiorstwa rozpoczynamy poszukiwania ofert kredytów obrotowych. Następnie wybieramy najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Przedstawiamy wybrane oferty kredytów obrotowych i wskazujemy, na jaką opcję warto się zdecydować i dlaczego.

Pomagamy w podpisaniu umowy kredytu obrotowego

Po zaakceptowaniu oferty kredytu obrotowego dla firmy pomagamy klientom w dopełnieniu formalności. Choć podpisanie umowy wydaje się proste, zawsze warto jeszcze raz przeanalizować warunki finansowania i podjąć rozsądną decyzję. W Credit Hub dbamy o to, aby dopasować kredyt obrotowy do indywidualnego zapotrzebowania przedsiębiorstwa na dodatkowe środki.

Pomoc w zaciągnięciu kredytu obrotowego - z Credit Hub to się opłaca!

W dzisiejszych czasach wiele małych i dużych firm ma problemy z płynnością finansową, szczególnie na początku prowadzenia działalności lub w trakcie jej prężnego rozwoju. Eksperci Credit Hub wiedzą, jak znaleźć najlepszą ofertę kredytu obrotowego dla firmy. To przydatna pomoc finansowa, która ułatwia prowadzenie własnej działalności.

Jako Credit Hub mamy spory bagaż doświadczeń, który przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy zaproponować naprawdę korzystne rozwiązania, a w tym pomoc w zaciągnięciu kredytu obrotowego. Dla kogo skierowana jest taka forma wsparcia finansowego? Przede wszystkim dla firm, które mają problemy z płatnościami faktur lub terminowymi wypłatami dla pracowników.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Credit Hub, zyskasz możliwość podpisania naprawdę korzystnej umowy na kredyt obrotowy dla firmy. Wykwalifikowana kadra ekspertów zadba o to, aby zaproponować Ci jak najkorzystniejsze rozwiązanie problemów z płynnością finansową.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia Credit Hub w zaciągnięciu kredytu obrotowego?

 • indywidualne podejście do każdego klienta,
 • minimum formalności i przejrzyste warunki współpracy,
 • wiele ofert kredytów obrotowych dostępnych w jednym miejscu,
 • szybkość i rzetelność działania.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, a dowiesz się, jakie są realne szanse uzyskania kredytu obrotowego dla przedsiębiorstwa. Dokładnie przeanalizujemy wydatki Twojej firmy, oszacujemy szanse na kredyt i poszukamy ofert, które będą wystarczające do pokrycia bieżących wydatków firmowych.

+0
Przedsiębiorców skorzystało z kredytu obrotowego
+0 zł
Zostało wypłaconych w ramach kredytów obrotowych dla firm

Zobacz, komu pomogliśmy w uzyskaniu kredytu obrotowego dla firmy

Aldona W.

Przedsiębiorstwo przemysłowe

Moja firma świetnie prosperowała na rynku przemysłowym. Zajmowałam się głównie marketingiem i zamówieniami hurtowymi na produkty potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej. Kwestie finansów pozostawiłam mojemu wspólnikowi. Jak się okazało, to był błąd. Firma po kilku miesiącach tonęła w długach i miała zerową płynność finansową. Kontrahenci wydzwaniali o niezapłacone faktury, ja byłam zestresowana i nie wiedziałam, co robić. Trafiłam na stronę Credit Hub z przypadku. To chyba szczęście od losu, bo udało nam się zdobyć kredyt obrotowy, spłacić kontrahentów i pracowników oraz odzyskać płynność finansową.

Korneliusz P.

Firma produkcyjno-handlowa

Produkcja, dystrybucja i sprzedaż towarów przez internet zawsze wymagała ode mnie poświęcenia sporo czasu i energii. Niestety zdarzało mi się zapominać o płaceniu faktur za zamówione półprodukty, a czasem nie uregulowałem nawet rachunków za prąd wykorzystany przez halę produkcyjną.

Wiedziałem, że coś jest nie tak, ale nie chciałem wydawać wszystkich środków z firmowego konta bankowego. Wtedy nie wiedziałem, że istnieją kredyty obrotowe. Dopiero ekspert Credit Hub wyjaśnił mi, na czym to polega i znaleźliśmy ofertę dopasowaną do potrzeb mojej firmy produkcyjno-handlowej.

Wioletta O.

Pierwsza działalność gospodarcza

Od zawsze marzyłam o tym, aby poprowadzić własną działalność gospodarczą i spróbować sił jako przedsiębiorca. Nie sądziłam jednak, że już na wstępie zderzę się ze ścianą kosztów, które często były nie do przeskoczenia. Miałam już stałych klientów, natomiast płatności za faktury przychodziły ze sporym opóźnieniem. To obniżało płynność finansową mojej firmy i powodowało, że piętrzyły się problemy z zadłużeniami.

Na szczęście w porę skontaktowałam się z Credit Hub. Otrzymałam wsparcie, doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu obrotowego dla firmy. Teraz prowadzę działalność tak, jak chcę – bez zbędnego stresu i problemów z płynnością finansową.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania związane z kredytem obrotowym dla firmy? Być może w poniższej liście znajdziesz satysfakcjonujące odpowiedzi. Przygotowaliśmy kilka częstych pytań wraz z odpowiedziami związanymi z poszukiwaniami kredytu obrotowego dla przedsiębiorstwa. Przejrzyj je, a szybko rozwiejesz swoje wątpliwości przed nawiązaniem współpracy z Credit Hub.

Pieniądze otrzymane do dyspozycji w ramach kredytu obrotowego dla przedsiębiorstwa można przeznaczyć na: wypłaty dla pracowników, płatności faktur dla kontrahentów, zakup sprzętu lub produktów potrzebnych do prowadzenia działalności. Środki są do wydania na wszystkie cele związane bezpośrednio z prowadzeniem firmy.
Tak. Większość banków udzielających kredytów obrotowych dla firm wymaga odpowiedniej kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Ostateczna decyzja o przyznaniu finansowania jest jednak kwestią indywidualnej oceny wiarygodności firmy.
Oferty kredytów obrotowych dla przedsiębiorców również generują pewne wydatki związane m.in. ze spłatą należnych odsetek na rzecz banku. Aby oszacować całkowite koszty finansowania, warto przeanalizować: RRSO, oprocentowanie, kwotę kredytu i okres spłaty oraz prowizję banku.

Możemy Ci pomóc pokryć koszty bieżącej działalności!
Skontaktuj się z nami!

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz kontaktowy.

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty