Potrzebujesz kredytu na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności? Zadzwoń!
+48 732 083 755

Sprawdź kredyt w rachunku bieżącym dla swojej firmy z Credit Hub!

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga przede wszystkim odpowiedniego planowania budżetu, aby nie narazić się na utratę płynności finansowej. W przypadku braku środków na firmowym koncie warto zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu w rachunku bieżącym. To odnawialna forma finansowania, której spłata następuje w chwili pojawienia się wpływów na koncie. Skontaktuj się z ekspertami Credit Hub, a otrzymasz korzystną propozycję kredytu odnawialnego dla przedsiębiorstwa.

Wypełnij formularz

Jak działa kredyt w rachunku bieżącym dla firmy? Złóż wniosek z Credit Hub!

Dodatkowe środki w ramach kredytu w rachunku bieżącym można spożytkować na dowolnie wybrany cel związany z działalnością gospodarczą. To dobry sposób, aby zoptymalizować firmowe wydatki i nie nadwyrężać budżetu przedsiębiorstwa w nagłych sytuacjach.

Step 1

Kredyty w rachunku bieżącym to dobre rozwiązanie dla firm, które chcą utrzymać płynność finansową. Aktywny limit odnawialny na koncie firmowym jest gwarancją bezpieczeństwa w sytuacji, kiedy kontrahenci spóźniają się z płatnościami faktur. Ewentualne wydatki firmowe można pokryć środkami dostępnymi w ramach kredytu w rachunku bieżącym.

Step 1

Kwota kredytu w rachunku bieżącym dla przedsiębiorstwa jest indywidualnie ustalana z wnioskodawcą, który składa wniosek. Kontaktując się z ekspertami Credit Hub, kwota finansowania zawsze jest dopasowana do potrzeb oraz możliwości finansowych firmy.

Step 1

Spłata kredytu w rachunku odnawialnym jest prosta i odbywa się automatycznie po wpłynięciu dodatkowych pieniędzy na rachunek firmowy. Wykorzystana kwota przyznanego limitu na koncie przedsiębiorstwa jest automatycznie spłacana ze środków, które wpłyną na konto. Średni okres rozliczeniowy dla takich zobowiązań wynosi 30 dni.

Step 1

Kwota przyznanego kredytu w rachunku bieżącym dla przedsiębiorstwa jest wykorzystywana dopiero wtedy, kiedy przedsiębiorca wykorzysta środki własne. W przeciwnym razie pieniądze otrzymane w ramach kredytu odnawialnego na koncie pozostają nienaruszone. To oznacza, że finansowanie w tej formie nie generuje kosztów, jeśli limit nie jest wykorzystywany.

Step 1

Jak pomagamy w uzyskaniu kredytu w rachunku bieżącym dla firm? Procedury Credit Hub

Weryfikujemy finanse przedsiębiorstwa

Pierwszym etapem współpracy z ekspertami Credit Hub jest weryfikacja zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. To podstawa, aby nasi specjaliści mogli oszacować maksymalną dostępną kwotę kredytu w rachunku bieżącym. W trakcie analizy sytuacji dochodowej przedsiębiorstwa sprawdzamy także inne parametry: historię kredytową, rejestry dłużników oraz wysokość aktualnie zaciągniętych zobowiązań.

Przedstawiamy oferty kredytów dla firm

Kiedy już wiemy, jaka może być maksymalna dostępna kwota kredytu w rachunku bieżącym dla firmy, przedstawiamy kilka ofert. W przypadku takich ofert finansowania przedstawiamy głównie propozycje od banków komercyjnych. W trakcie porównywania ofert nasi eksperci wskazują, jaka opcja będzie najkorzystniejsza dla przedsiębiorstwa i gdzie najłatwiej uzyskać finansowanie w rozsądnych kosztach finansowania.

Dopełniamy formalności związane z umową

Po wyborze ostatecznej oferty finansowania nie pozostawiamy klienta samego sobie. Dbamy kompleksowo o interesy przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na zaciągnięcie kredytu w rachunku bieżącym z pomocą specjalistów Credit Hub. Pomagamy w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, wyjaśniamy nieścisłości kredytowe oraz wspieramy przedsiębiorców w dniu podpisania umowy.

Kredyty w rachunku bieżącym dla firm. Dlaczego z pomocą Credit Hub?

Pełna kompleksowość świadczonych usług, wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie w sprawy każdego klienta. To główne czynniki, które determinują opłacalność nawiązania współpracy z Credit Hub. Proponujemy wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania kredytowe, które pozytywnie wpływają na sytuację finansową przedsiębiorstwa. Eksperci zatrudnieni w Credit Hub mają wysokie kwalifikacje i doświadczenie, dzięki czemu współpraca zawsze przebiega bezproblemowo.

Pełna kompleksowość świadczonych usług, wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie w sprawy każdego klienta. To główne czynniki, które determinują opłacalność nawiązania współpracy z Credit Hub. Proponujemy wyłącznie najkorzystniejsze rozwiązania kredytowe, które pozytywnie wpływają na sytuację finansową przedsiębiorstwa. Eksperci zatrudnieni w Credit Hub mają wysokie kwalifikacje i doświadczenie, dzięki czemu współpraca zawsze przebiega bezproblemowo.

Poszukiwanie ofert kredytów w rachunku bieżącym dla firmy na własną rękę zajmuje przede wszystkim sporo czasu, a dodatkowo nigdy nie daje gwarancji znalezienia najlepszej propozycji finansowania na rynku. Współpracując z naszymi ekspertami, otrzymasz kompleksową pomoc w zakresie:

 • analizy sytuacji dochodowej swojego przedsiębiorstwa,
 • porównania dostępnych ofert finansowania,
 • kompletowania dokumentów i uzupełnienia wniosku.

Kredyty w rachunku bieżącym dla przedsiębiorców to dziedzina, którą zajmujemy się na co dzień. W Credit Hub dbamy o to, aby każdy klient był w 100% zadowolony z nawiązanej współpracy.

Pomagamy w podpisaniu umowy kredytu w rachunku bieżącym dla firmy nawet w trudnej sytuacji dochodowej. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, aby zaproponować najkorzystniejszą formę finansowania bez wysokich kosztów odsetkowych oraz z maksymalną dostępną kwotą. Nasi eksperci wiedzą, jak szukać ofert kredytów w rachunku bieżącym.

Kilka czynników, dla których warto nawiązać z nami współpracę w zakresie poszukiwania oferty finansowania dla swojego przedsiębiorstwa to:

 • indywidualne podejście do każdego klienta,
 • wieloletnie doświadczenie w branży finansowej,
 • dostęp do wielu atrakcyjnych ofert finansowania,
 • klarowne zasady współpracy bez ukrytych kosztów.

Jeśli chcesz pozyskać dodatkowe środki dla swojego przedsiębiorstwa z możliwością wykorzystania na dowolnie wybrany cel, koniecznie zdecyduj się na kredyt w rachunku bieżącym w Credit Hub. Nasi specjaliści finansowi pomogą Ci podpisać korzystną umowę.

+0
Firm skorzystało z naszej pomocy
+0 zł
Wartość załatwionych kredytów w rachunku bieżącym

Poznaj historię osób, które potrzebowały wsparcia w postaci kredytu w rachunku bieżącym dla firmy

Jolanta W.

Butik odzieżowy

Już po kilku dniach od uruchomienia swojego butiku odzieżowego wiedziałam, że nie obejdzie się bez dodatkowego finansowania. Bieżące koszty związane z dostawami towaru, obsługą kasową i wynagrodzeniem dla pracowników okazały się dość wysokie i nie byłam w stanie pokryć ich od razu z własnej kieszeni. Pomocną dłoń wyciągnęli do mnie specjaliści Credit Hub. Już po pierwszym kontakcie otrzymałam propozycje kredytu w rachunku bieżącym dla firmy i podpisałam umowę na ciekawych warunkach.

Martyna P.

Sklepik spożywczy

Prowadząc osiedlowy sklepik spożywczy, nie zawsze udawało mi się osiągać dochody, które pokrywały wszystkie koszty prowadzenia działalności. Od czasu do czasu zdarzało się, że brakowało mi środków na spłatę dostawców. Odkąd podpisałam umowę na kredyt w rachunku bieżącym firmy z pomocą ekspertów Credit Hub, moje problemy z płynnością finansową zniknęły. Teraz płacę dostawcom zawsze na czas, a wykorzystany limit na koncie spłacam z bieżących wpływów na firmowe konto.

Bartosz W.

Salon tatuażu

Na początku wydawało mi się, że prowadzenie salonu tatuażu nie generuje wysokich kosztów. Tak było, dopóki nie złożyłem pierwszego zamówienia na niezbędne tusze, akcesoria i dodatkową maszynkę do tatuażu. Wtedy zdałem sobie sprawę z tego, że potrzebuję dodatkowych środków do wykorzystania, zanim otrzymam pieniądze od klientów. Skorzystałem ze wsparcia Credit Hub i nie żałuję. Od ręki dostałem kilka propozycji kredytów w rachunku bieżącym firmy i podpisałem umowę. Szybko i bezproblemowo.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania o kredyt w rachunku bieżącym dla firmy

Potrzebujesz dodatkowych środków na firmowym koncie, ale wahasz się nad zaciągnięciem kredytu w rachunku bieżącym? W takim razie przejrzyj odpowiedzi na najpopularniejsze pytania. Zobacz i oceń, czy kredyt w rachunku bieżącym będzie dobrym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa.

Całkowite koszty kredytu w rachunku bieżącym przedsiębiorstwa są uzależnione przede wszystkim od wartości wykorzystanej kwoty przyznanego limitu oraz oprocentowania bazowego kredytu. Im wyższe te dwa wskaźniki, tym większe koszty odsetkowe.
Ostateczna kwota limitu przyznanego w ramach kredytu w rachunku bieżącym na firmowym koncie jest uzależniona od indywidualnej oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Wysoka zdolność kredytowa pozwala na zaciągnięcie większego zobowiązania.
Standardowym zabezpieczeniem kredytu w rachunku bieżącym może być przede wszystkim hipoteka ustanowiona na nieruchomości firmowej, zastaw ogólny lub poręczenie przez osobę trzecią. Niemniej jednak w przypadku kredytów w rachunku bieżącym dla firm dodatkowe zabezpieczenie najczęściej nie jest wymagane.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytów w rachunku bieżącym dla firm.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty