Kredyt lub pożyczka dla przedsiębiorcy? Żaden problem. Skontaktuj się z nami!
+48 732 083 755

Wybierz kredyt dla przedsiębiorców na rozsądnych warunkach.

Już od dłuższego czasu prowadzisz działalność gospodarczą, ale w ostatnim czasie problemy z płynnością finansową zaczęły stopniowo narastać? Być może potrzebujesz dodatkowego wsparcia. Zdecyduj się na kredyt lub pożyczkę dla przedsiębiorców. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać ofertę finansowania, która pozwoli umocnić firmowy budżet i rozpocząć rozwój przedsiębiorstwa. Nie czekaj - skontaktuj się z ekspertami Credit Hub i wybierz kredyt dla przedsiębiorstwa na korzystnych warunkach.

Wypełnij formularz

Czy kredyt dla przedsiębiorstwa to dobry wybór? Podejmij rozsądną decyzję z Credit Hub!

Kredyt lub pożyczka dla przedsiębiorstwa to realna szansa na skuteczny rozwój działalności gospodarczej. Pieniądze wypłacone w ramach podpisanej umowy można w 100% przeznaczyć na rozwinięcie skrzydeł i ekspansję biznesu na większy obszar.

Step 1

Minimum formalności do załatwienia podczas ubiegania się o kredyt dla przedsiębiorców. Eksperci Credit Hub zajmują się poszukiwaniami i porównywaniem dostępnych ofert kredytów i pożyczek dla przedsiębiorców. Zadaniem klienta jest tylko podjęcie ostatecznej decyzji i podpisanie dokumentów.

Step 1

Wiele ofert dostępnych w jednym miejscu. Nasi specjaliści dbają o to, aby przedstawiać wyłącznie najkorzystniejsze propozycje kredytów dla przedsiębiorcy. Spośród wielu ofert finansowania klient może wybrać tę, która najlepiej wpisuje się w jego oczekiwania.

Step 1

Kredyty dla przedsiębiorców to szansa na pokrycie do 100% kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, a także realizacji inwestycji firmowych. Jeśli nie masz wystarczających środków w firmowym budżecie, koniecznie wybierz kredyt lub pożyczkę dla przedsiębiorców. Korzystną ofertę pomogą Ci znaleźć specjaliści Credit Hub.

Step 1

Finansowanie w ramach pożyczek i kredytów dla przedsiębiorcy jest dostępne w różnych formach. To przede wszystkim kredyty inwestycyjne, obrotowe, w rachunku bieżącym czy nawet kompletne linie kredytowe dla większego biznesu.

Step 1

Kredyt dla przedsiębiorcy można otrzymać praktycznie na każdy rodzaj działalności, niezależnie od formy prawnej. W Credit Hub zajmujemy się pozyskiwaniem ofert kredytów i pożyczek dla przedsiębiorców działających jako jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki handlowe czy nawet spółdzielnie.

Step 1

Zobacz, jak w Credit Hub pomagamy uzyskać kredyt dla przedsiębiorcy!

Sprawdzamy sytuację finansową przedsiębiorcy

Pierwszym krokiem współpracy z Credit Hub jest dokładna analiza sytuacji finansowej firmy. Zanim przystąpimy do poszukiwania ofert pożyczek i kredytów dla przedsiębiorcy, dokładnie weryfikujemy, jakie są dochody ze sprzedaży i świadczonych usług. Naszym klientom wskazujemy, jaka jest ich maksymalna zdolność kredytowa, aby zaciągnąć kredyt lub pożyczkę dla przedsiębiorstwa.

Szukamy najkorzystniejszych ofert kredytów i pożyczek

Kiedy ocenimy zdolność finansową naszego klienta biznesowego, rozpoczynamy intensywne poszukiwania najkorzystniejszych ofert kredytów i pożyczek dla przedsiębiorstwa. Eksperci Credit Hub dbają o to, aby zaproponować taką formę finansowania, która korzystnie wpłynie na ogólną sytuację przedsiębiorstwa i umożliwi realizowanie inwestycji z gwarancją dogodnych warunków spłaty.

Pomagamy w formalnościach kredytowych

Na etapie ubiegania się o kredyt lub pożyczkę dla przedsiębiorstwa nigdy nie pozostawiamy klientów samych sobie. W Credit Hub dajemy pełne wsparcie nie tylko na etapie poszukiwania ofert finansowania, ale także podczas uzupełniania wniosku kredytowego i kompletowania dokumentacji. Eksperci Credit Hub są obecni też podczas podpisywania umowy z bankiem lub firmą pożyczkową.

Dlaczego warto wziąć kredyt dla przedsiębiorstwa z pomocą Credit Hub?

Na rynku finansowym działamy już od wielu lat, gwarantując naszym klientom dostęp do najlepszych ofert finansowania. Chętnie pomożemy znaleźć kredyt dla przedsiębiorstwa, który przyczyni się do rozwoju i ustabilizowania sytuacji finansowej firmy. Nasi eksperci mają wysokie kwalifikacje i doświadczenie, co przekłada się na kompleksowość świadczonych usług.

Współpracując z nami w zakresie poszukiwania ofert pożyczek i kredytów dla przedsiębiorców nie musisz martwić się praktycznie od nic. Potrzebujemy tylko podstawowych informacji o sytuacji finansowej firmy i nieco czasu na dokładną weryfikację możliwości zaciągnięcia kredytu firmowego. W Credit Hub działamy tak, aby w 100% zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta biznesowego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w biznesie liczy się przede wszystkim czas. Z tego względu eksperci działają tak, aby jak najszybciej zweryfikować sytuację, możliwości finansowe i zaproponować jak najkorzystniejszą ofertę kredytu lub pożyczki dla przedsiębiorstwa. My wiemy, jak zdobyć finansowanie nawet w wyjątkowo trudnej sytuacji.

Zdecyduj się na współpracę z naszą firmą, jeśli cenisz sobie:

 • wiele lat doświadczenia w branży finansowej,
 • przejrzystość ofert kredytów dla przedsiębiorców,
 • indywidualne podejście ekspertów do każdego klienta,
 • proste zasady współpracy.

Wybierając kredyt dla przedsiębiorstwa z pomocą ekspertów Credit Hub, zyskujesz realną szansę na podpisanie umowy kredytowej na naprawdę korzystnych warunkach. Z nami bez problemu można znaleźć ofertę na kredyt dla małych przedsiębiorców, jak i tych większych, działających na arenie międzynarodowej.

+0
Przedsiębiorców obsłużyliśmy w Credit Hub
+0 zł
Przyznana kwota kredytów dla przedsiębiorców

Poznaj historię osób, które potrzebowały wsparcia w postaci kredytu dla przedsiębiorstwa

Ewelina O.

Salon kosmetyczny

Prowadziłam swój salon już jakiś czas, ale nigdy nie przywiązywałam większej uwagi do tego, jaka jest dokładna sytuacja finansowa mojej firmy. Po rozmowie z ekspertem Credit Hub dowiedziałam się, że brakuje mi płynności finansowej i nie mam już pieniędzy na rozwój salonu. Otrzymałam kilka oferty pożyczek i kredytów dla przedsiębiorców, a po krótkiej analizie wybrałam propozycję najkorzystniejszą dla swojego biznesu. Credit Hub pomógł mi w rozwoju firmy i odzyskaniu niezależności, a to wszystko dzięki korzystnej umowie kredytowej.

Andrzej K.

Firma budowlana

Wiedziałem, że otwarcie nowej firmy budowlanej od podstaw wiąże się ze sporymi kosztami i licznymi formalnościami do załatwienia. Nie sądziłem jednak, że moje oszczędności stopnieją tak szybko. Po zaledwie kilku miesiącach brakowało mi już środków na rozwój działalności.

 

Skontaktowałem się z Credit Hub. Teraz nie żałuję. Otrzymałem naprawdę korzystną ofertę kredytu dla przedsiębiorstwa, dzięki czemu pokryłem koszty zakupu maszyn firmowych i uregulowałem zaległe wypłaty dla pracowników. Z czystym sumieniem mogę polecić ekspertów Credit Hub!

Wioletta W.

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe

Na co dzień sprzedaję balony z helem, akcesoria imprezowe oraz zajmuję się organizacją urodzin, imienin i innych wydarzeń kulturalnych. Nigdy nie miałam problemów z brakiem klientów, a miesięczne dochody były całkiem spore. Podjęłam więc decyzję o rozwoju firmy i otworzyłam nowy punkt handlowo-usługowy. Niestety koszty okazały się większe, niż planowałam.

 

Mój firmowy budżet zmalał praktycznie do zera i nie miałam już środków na marketing. Na szczęście specjaliści w Credit Hub pomogli mi uzyskać pożyczkę dla przedsiębiorstwa. Po podpisaniu umowy i otrzymaniu pieniędzy mogłam kontynuować rozwój swojej działalności.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Potrzebujesz więcej informacji o pożyczkach i kredytach dla przedsiębiorców? Jeszcze wahasz się przed nawiązaniem współpracy z Credit Hub i podpisaniem umowy finansowania dla swojej firmy? Zobacz najpopularniejsze pytania i odpowiedzi związane z kredytami dla przedsiębiorców i rozwiej swoje wątpliwości.

Aby ocenić, ile wyniosą odsetki należne do spłaty w ramach kredytu dla przedsiębiorcy, trzeba wziąć pod uwagę: RRSO, oprocentowanie bazowe, okres spłaty, kwotę wypłaconego kapitału oraz prowizję banku udzielającego kredytu.
Jak najbardziej tak. W celu ubiegania się o kredyt lub pożyczkę dla przedsiębiorstwa firma musi wykazać odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Przydatna jest także pozytywna historia kredytowa, czyli brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. To znacznie poszerza horyzont w przypadku poszukiwania korzystnych ofert pożyczek i kredytów dla przedsiębiorców.
W przypadku kredytów i pożyczek dla przedsiębiorców najczęściej wymagane dokumenty to: sprawozdania finansowe firmy, dowód tożsamości reprezentanta działalności, wyciągi z konta bankowego oraz informacje o ewentualnych zobowiązaniach kredytowych.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytów i pożyczek dla przedsiębiorców.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  Blog

  Zobacz wszystkie
  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty