Twoja firma ma kłopoty finansowe lub negatywne wpisy w BIK? Wybierz pożyczkę pozabankową dla firm!
+48 732 083 755

Oferty pożyczek pozabankowych dla firm w Credit Hub

Problemy finansowe w przedsiębiorstwie często prowadzą do licznych zaległości w spłacie zobowiązań, szczególnie tych bankowych. Jeśli w historii kredytowej przedsiębiorcy widnieją negatywne wpisy, wtedy większość banków odmawia udzielenia kolejnego kredytu. Rozwiązaniem w takiej sytuacji mogą być pożyczki pozabankowe dla firm. Wiele ciekawych ofert oraz kompleksową pomoc na etapie wnioskowania o pożyczkę otrzymasz podczas współpracy z ekspertami Credit Hub.

Wypełnij formularz

Pożyczki pozabankowe dla firm - czy warto skorzystać z takich ofert?

Pożyczki pozabankowe dla firm są dostępne dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek i innych form prawnych. Taka forma wsparcia finansowego jest dobrą alternatywą, jeśli banki komercyjne odmawiają udzielenia kredytu.

Step 1

Finansowanie w ramach pożyczki pozabankowej dla firmy jest dostępne nawet dla zadłużonych działalności gospodarczych. Negatywne wpisy w BIK, BIG i KRD nie stanowią przeciwwskazania do uzyskania pożyczki pozabankowej dla firmy.

Step 1

Ekspresowa decyzja o przyznaniu finansowania dla przedsiębiorstwa. Składając wniosek o pożyczkę pozabankową dla firmy, możesz otrzymać środki na konto bankowe nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku.

Step 1

Minimum formalności do załatwienia na etapie ubiegania się o finansowanie. Wystarczą podstawowe dokumenty dochodowe przedsiębiorstwa, dowód osobisty osoby uprawnionej do reprezentowania działalności i chwila wolnego czasu.

Step 1

Jak pomagamy w uzyskaniu pożyczki pozabankowej dla firmy?

Weryfikujemy dochody przedsiębiorstwa

Pierwszym krokiem po nawiązaniu współpracy z Credit Hub jest skrupulatna analiza zdolności kredytowej przedsiębiorstwa. Nasi eksperci sprawdzają średniomiesięczne dochody z działalności, historię kredytową w BIK, rejestry dłużników oraz poziom aktywnych zobowiązań finansowych. Na podstawie obliczonej zdolności kredytowej wskazujemy, w jakiej maksymalnej kwocie będzie dostępna pożyczka pozabankowa dla firmy.

Przedstawiamy korzystne oferty pożyczek

Kiedy poznamy już możliwości finansowe przedsiębiorcy, przedstawimy kilka ofert pożyczek pozabankowych dla firm. Zawsze dbamy o to, aby przygotowana propozycja była dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa. Mamy szeroką bazę pozabankowych pożyczkodawców, dzięki czemu możemy w krótkim czasie przedstawić co najmniej kilka ofert. Eksperci Credit Hub klarownie przedstawiają warunki finansowania, bez ukrytych opłat.

Dopełniamy formalności z klientem

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wybór oferty pożyczki pozabankowej dla firmy przedstawionej przez ekspertów Credit Hub, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie. Pomagamy firmom w dopełnieniu formalności związanych ze złożeniem wniosku o pożyczkę pozabankową. Przedstawiamy wymogi pożyczkodawców, pomagamy w kompletowaniu dokumentacji, a także wskazujemy, jak prawidłowo wypełnić wniosek, aby finalnie podpisać umowę.

Pożyczki pozabankowe dla firm - czy warto skorzystać ze wsparcia Credit Hub?

Dla ekspertów Credit Hub rynek finansowy nie ma żadnych tajemnic. W trakcie poszukiwania ofert pożyczek pozabankowych zawsze dbamy o to, aby dopasować oferty do potrzeb przedsiębiorców. Jeśli banki odmawiają udzielenia kredytu, wtedy warto poszukać propozycji pożyczki pozabankowej dla firmy. W pomocą naszych specjalistów można szybko dopełnić formalności i zdobyć dodatkową gotówkę na firmowe potrzeby.

Nawiązanie współpracy z Credit Hub to dobry pomysł, szczególnie jeśli szukasz korzystnej oferty finansowania dla swojej działalności i nie masz doświadczenia w finansach. Pożyczki pozabankowe dla firm to oferty wsparcia finansowego, z których warto skorzystać przede wszystkim w trudnej sytuacji związanej z budżetem przedsiębiorstwa.

Działamy kompleksowo, indywidualnie podchodząc do potrzeb każdego klienta biznesowego. Z naszą pomocą nie musisz martwić się o formalności. Eksperci Credit Hub mają wieloletnie doświadczenie w branży oraz wysokie kwalifikacje, które ułatwiają porównywanie oraz analizowanie warunków finansowania udzielanego przez instytucje pozabankowe.

Dlaczego warto z nami szukać ofert pożyczek pozabankowych dla firm?

 • indywidualne podejście do każdego klienta,
 • kompleksowe doradztwo merytoryczne,
 • wsparcie na etapie wnioskowania i podpisywania umowy pożyczki pozabankowej dla firmy,
 • klarowne zasady współpracy, bez ukrytych kosztów.

Kontaktując się z nami, zyskujesz pewność, że oferta pożyczki pozabankowej dla firmy będzie dopasowana do możliwości finansowych oraz potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. W Credit Hub dbamy o zadowolenie, a także bezpieczeństwo finansowe każdego przedsiębiorcy, który szuka wsparcia finansowego.

+0
Udzielonych pożyczek pozabankowych dla firm
+0 zł
Kwota udzielonych pozabankowych pożyczek dla przedsiębiorców

Poznaj historię osób, które potrzebowały wsparcia w postaci pożyczki pozabankowej dla firmy

Weronika P.

Sklepik z pamiątkami

Prowadzę mały sklepik z pamiątkami, a więc moja zdolność kredytowa nigdy nie była zbyt wysoka. Niestety z tego tytułu banki odmawiały mi udzielenia wsparcia finansowego. Zdecydowałam się na pożyczkę pozabankową dla firm. Eksperci Credit Hub przedstawili mi dostępne opcje i wskazali, na jaką warto się zdecydować.

Janusz M.

Biznesmen ze stolicy

Moja działalność gospodarcza dobrze prosperowała, ale błędy przeszłości uniemożliwiały mi zaciągnięcie kredytu w banku. Potrzebowałem tylko kilkanaście tysięcy złotych na krótki okres spłaty. Planowałem krótkoterminową inwestycję z szybkim zwrotem kapitału. Postanowiłem wziąć pożyczkę pozabankową dla firm. Na rynku jest tak wiele ofert, że zdecydowałem się na współpracę z ekspertami Credit Hub. Nie żałuję, bo pożyczkę pozabankową na firmę dostałem praktycznie od ręki.

Paulina W.

Właścicielka gabinetu kosmetycznego

Nigdy nie planowałam zaciągnięcia pożyczki pozabankowej, ale po wielu próbach wnioskowania o kredyt w banku i odmownych decyzjach... zdecydowałam się na pożyczkę pozabankową dla firm. Czy żałuję? Skądże! To wszystko dzięki ekspertom Credit Hub. Otrzymałam kompleksowe wsparcie, poznałam zdolność finansową swojej firmy i złożyłam wygodnie wniosek o pożyczkę pozabankową dla firmy bez potrzeby wychodzenia z biura.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania odnośnie do pożyczki pozabankowej dla firm

Planujesz zaciągnięcie pożyczki pozabankowej na firmę, ale masz pewne obawy? Nie wiesz czy to rozsądny wybór ze względu na finanse swojego przedsiębiorstwa? Sprawdź listę odpowiedzi na częste pytania odnośnie do pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców i rozwiej swoje wątpliwości.

Pożyczki pozabankowe dla przedsiębiorców występują w różnych formach. Najpopularniejsze rodzaje pozabankowych pożyczek to: inwestycyjne, obrotowe, unijne oraz pomostowe.
Udzielenie pożyczki pozabankowej dla firmy jest uzależnione od indywidualnej oceny zdolności kredytowej przedsiębiorcy. Instytucje pozabankowe często sprawdzają także rejestry dłużników oraz zaświadczenia o wpisie do CEiDG.
Zanim podpiszesz umowę pożyczki pozabankowej na firmę, koniecznie przeanalizuj dokładnie warunki finansowania: RRSO, oprocentowanie, dostępną kwotę, okres spłaty oraz prowizję. Współpracując z Credit Hub, otrzymujesz wyłącznie korzystne propozycje dla swojej działalności gospodarczej.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę pożyczek pozabankowych dla firm.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty