Masz zadłużenia w ZUS i US? Nie wiesz, jak je uregulować?
+48 732 083 755

Masz problem z długami w ZUS lub US?

W Credit Hub pomożemy Ci uregulować Twoje zadłużenie ZUS oraz w urzędzie skarbowym. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak poważne konsekwencje powodują opóźnienia w płatnościach składek przez przedsiębiorców. Z pomocą naszych ekspertów szybko uregulujesz swoje zadłużenia i odzyskasz płynność finansową.

Wypełnij formularz

Spłata zadłużenia w urzędzie skarbowym i ZUS - dlaczego warto?

Szansa na odzyskanie płynności finansowej swojego przedsiębiorstwa. Ureguluj firmowe zadłużenia składek do ZUS i US i zapomnij o problemach.

Step 1

Brak ryzyka naliczenia wysokich odsetek karnych przez urząd skarbowy lub Zakład Ubezpieczeń Społecznych po spłacie firmowych długów z pomocą Credit Hub.

Step 1

Poprawa wizerunku przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych klientów. Brak widocznych zadłużeń w ZUS i US realnie wpływa na renomę Twojej firmy.

Step 1

Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej bez zmartwień związanych z płatnościami zadłużenia w urzędzie skarbowym lub ZUS. To komfort psychiczny dla każdego właściciela przedsiębiorstwa.

Step 1

Współpracując z Credit Hub, możesz uregulować zadłużenie w urzędzie skarbowym i ZUS bez zbędnych formalności do załatwienia. Zrobimy to sprawnie, rzetelnie i bez ukrytych kosztów.

Step 1

Jak pomagamy w spłacie zadłużeń w ZUS i US?

Weryfikujemy firmowe finanse

Pierwsze działania podejmowane przez ekspertów w Credit Hub to kompleksowa analiza sytuacji przedsiębiorstwa. Sprawdzamy firmę pod kątem poziomu zadłużenia w urzędzie skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Dopiero po analizie możemy poszukać korzystnych rozwiązań, które pozwolą na spłatę zaległych składek w urzędach.

Szukamy korzystnych rozwiązań finansowych

Drugi etap naszych działań to rzetelne poszukiwanie oferty finansowania dla firm, które chcą spłacić długi w ZUS lub US. Znajdujemy oferty kredytów i pożyczek, które ułatwiają szybką spłatę zaległych składek. W tym przypadku liczy się czas - tylko w ten sposób przedsiębiorca może uniknąć wysokich kar finansowych nakładanych przez instytucje podatkowe i społeczne.

Pomagamy w dopełnieniu formalności

Kiedy znamy już poziom zadłużenia w ZUS i w urzędzie skarbowym, a klient zaakceptuje ofertę wsparcia finansowego, przystępujemy do ostatniego etapu współpracy. Wyjaśniamy warunki kredytu na spłatę ZUS i US oraz pomagamy w podpisaniu umowy. Pieniądze otrzymane na konto przedsiębiorstwa możesz przeznaczyć w pełni na uregulowanie zaległych składek.

Dlaczego Credit Hub? Zredukujemy Twoje długi w US i ZUS!

Interesuje Cię rzetelne i kompleksowe wsparcie? Z naszą pomocą skutecznie zredukujesz swoje zadłużenie w urzędzie skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W Credit Hub dbamy o to, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

W branży finansowej działamy już od wielu lat, proponując korzystną pomoc w spłacie zadłużeń w ZUS i US. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy są w stanie wyszukać rozwiązania nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Jeśli masz problem ze spłatą należnego podatku do urzędu skarbowego lub zalegasz ze składkami w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, koniecznie skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zdobyć pieniądze na spłatę długów w ZUS i US, a Ty odzyskasz spokój i stabilność w swojej firmie.

Zobacz, dlaczego warto współpracować z Credit Hub:

 • wieloletnie doświadczenie w branży finansowej,
 • wysokie kwalifikacje ekspertów,
 • zero ukrytych kosztów i formalności,
 • możliwość uzyskania wsparcia nawet w przypadku większych zadłużeń w ZUS i US,
 • wiele ofert wsparcia finansowego w jednym miejscu.

Każdy przedsiębiorca może skorzystać z naszego wsparcia, jeśli tylko ma jakiekolwiek problemy ze spłatą zadłużenia w urzędzie skarbowym lub ZUS. Staramy się zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy, aby skutecznie pozbyć się długów podatkowych i dotyczących składek społecznych.

+0
Firm skorzystało ze wsparcia w spłacie ZUS i US
+0 zł
Uregulowanych długów w urzędzie skarbowym i ZUS

Poznaj historie przedsiębiorców, którzy spłacili swoje długi w US i ZUS z Credit Hub

Arkadiusz W.

Usługi informatyczne i telekomunikacyjne

Już od lat prowadziłem swoją firmę w branży IT. Im dłużej działałem, tym więcej pracowników miałem pod swoimi skrzydłami. Niestety zapomniałem o regularnych płatnościach składek społecznych do ZUS. Zorientowałem się dopiero wtedy, kiedy urząd wysłał mi ponaglenie do zapłaty pod rygorem naliczenia odsetek karnych... Akurat nie miałem wystarczająco środków na pokrycie długów, dlatego skontaktowałem się z Credit Hub. Nie żałuję. Dostałem kredyt na spłatę długów w US i ZUS, a moja firma działa do dziś.

Ilona K.

Usługi medycyny estetycznej

Z natury jestem pedantką... prawdopodobnie dlatego zdecydowałam się na własną firmę w branży beauty. Nawet nie sądziłam, że uda mi się tak mocno rozkręcić mój biznes. Niestety w ferworze walki zapomniałam o podatkach... Urząd skarbowy upomniał się o zaległe składki szybciej, niż mogłabym się spodziewać. Miałam kilka dni na uregulowanie długu w US, a pieniędzy na koncie firmowym brak. Napisałam do Credit Hub i szybko otrzymałam pożyczkę na spłatę zaległości w urzędzie skarbowym.

Mogę polecić każdemu, kto znalazł się w podobnej sytuacji. Ja spłaciłam długi z odsetkami i powoli wychodzę na prostą.

Janusz K.

Usługi transportowe i kurierskie

Wiedziałem, że działalność w branży przewozowej nie jest łatwa, ale podjąłem to ryzyko. Na przestrzeni lat zatrudniłem ponad setkę osób, a moje dochody przekraczały milionowe kwoty. Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy. Popadłem w długi, bo zapomniałem płacić podatków do urzędu skarbowego. Nie odprowadzałem też regularnie składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Urzędy upomniały się o spłatę w najmniej odpowiednim momencie, bo akurat wymieniałem flotę firmowych pojazdów.

Skorzystałem z oferty Credit Hub i podpisałem zaproponowaną umowę kredytu na spłatę ZUS i US. Nie sądziłem, że tak łatwo pozbędę się problemów z urzędami. Teraz płacę tylko miesięczne raty i oczywiście pamiętam o podatkach i składkach ZUS.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Twoje zadłużenie w urzędzie skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych jest naprawdę wysokie? Masz pytania, na które chcesz uzyskać odpowiedzi, zanim zdecydujesz się podpisać umowę kredytu na spłatę długu w US i ZUS? Przedstawiamy kilka odpowiedzi na kluczowe pytania związane z zadłużeniami podatkowo-społecznymi.

Zgodnie z aktualnymi przepisami tak, ale wymaga to złożenia stosownego wniosku do urzędu. Ostateczna decyzja leży zawsze po stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Alternatywnie można poprosić o rozłożenie zaległości w ZUS na raty.
Tak, praktycznie każda firma może skorzystać z pomocy Credit Hub i podpisać umowę na kredyt na spłatę długów w US i ZUS. Wystarczy skontaktować się z ekspertem i poczekać na weryfikację problemu.
Jeśli nie zapłacisz w terminie należnego podatku do urzędu skarbowego lub nie odprowadzisz składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, urzędy mają prawo do naliczenia dodatkowych odsetek karnych. W przypadku ZUS może nawet dojść do podwojenia należnej składki.

Dowiedz się, jak pomagamy w spłacie ZUS i US! Skontaktuj się z nami!

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz kontaktowy.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty