Interesuje Cię kredyt firmowy bez BIK i KRD?
+48 732 083 755

Szukasz kredytu na firmę bez BIK i KRD? Zobacz naszą ofertę!

Działasz jako przedsiębiorca i masz negatywne wpisy w BIK i innych rejestrach dłużników? A może banki komercyjne odmawiają udzielenia wsparcia finansowego Twojej działalności ze względu na kiepską wiarygodność? Eksperci Credit Hub pomogą Ci znaleźć rozwiązanie. Przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy korzystną ofertę kredytu firmowego bez BIK i KRD.

Wypełnij formularz

Dlaczego warto zdecydować się na kredyt firmowy bez BIK i KRD?

Minimum formalności do załatwienia. W Credit Hub dbamy o to, aby każdy przedsiębiorca mógł ubiegać się o kredyt bez BIK i KRD bez zbędnego stresu i papierologii.

Step 1

Ekspresowa decyzja o przyznaniu kredytu online bez BIKu i KRD. W Credit Hub otrzymasz finansowanie dla swojej spółki lub JDG nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku.

Step 1

Możliwość uzyskania finansowania nawet z negatywnymi wpisami w rejestrach Biura Informacji Kredytowej. Dla naszych ekspertów problematyczna historia kredytowa firmy nie jest żadnym problemem.

Step 1

W Credit Hub negatywne wpisy przedsiębiorców w KRD nie są przeciwwskazaniem do uzyskania wsparcia finansowego. Kredyty firmowe  bez BIK i KRD są dostępne nawet dla wieloletnich dłużników.

Step 1

Kredyty dla przedsiębiorców bez BIK i KRD są wygodną alternatywą dla standardowej oferty kredytu bankowego. Z pomocą specjalistów Credit Hub maksymalizujesz swoje szanse na zdobycie dodatkowych środków potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Step 1

Jak pomagamy w zdobyciu kredytu firmowego bez BIK i KRD?

Weryfikacja sytuacji przedsiębiorstwa

Dokładnie analizujemy sytuację dochodową oraz historię kredytową firm, które potrzebują wsparcia finansowego. Sprawdzamy rejestry BIK, KRD i inne bazy dłużników. To podstawa, abyśmy mogli znaleźć idealną propozycję finansowania bez weryfikacji baz. W Credit Hub działamy kompleksowo, aby pomóc przedsiębiorcom w pozyskaniu najrozsądniejszej formy kredytu dla działalności gospodarczej.

Propozycja kredytu bez BIKu i KRD

Po dokładnej weryfikacji historii kredytowej w BIK, wpisów w KRD oraz innych rejestrów dłużników proponujemy ofertę finansowania dopasowaną do potrzeb klienta biznesowego. Przedstawiamy szczegółowe parametry kredytu bez BIK: RRSO, oprocentowanie oraz całkowite koszty odsetkowe. Dzięki temu przedsiębiorca wie, ile zapłaci po podpisaniu umowy kredytowej.

Podpisanie umowy kredytu bez BIK i KRD

Przedsiębiorca, który zapozna się z naszą propozycją kredytu online bez BIK i KRD może podpisać umowę i cieszyć się z dodatkowej gotówki dla swojej firmy. To minimum formalności do załatwienia, a także szansa na wsparcie finansowe, które może być kluczowym determinantem skutecznego rozwoju przedsiębiorstwa. Z pomocą Credit Hub zdobędziesz finansowanei dla firmy nawet z negatywnymi wpisami w BIK i KRD.

Dlaczego warto skorzystać z oferty kredytu bez BIK i KRD w Credit Hub?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i kompleksowo obsługujemy każdego klienta. Rzetelnie podchodzimy do każdej sprawy. Jesteśmy w stanie zaproponować korzystną ofertę kredytu firmowego online bez BIK i KRD, nawet dla wieloletnich dłużników.

Zawsze dbamy o to, aby firmy kontaktujące się z naszymi ekspertami były w 100% zadowolone z otrzymanego wsparcia. W Credit Hub działamy rzetelnie, szybko i kompleksowo. Niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy, zawsze staramy się działać tak, aby finalnie zaproponować atrakcyjną ofertę kredytu dla przedsiębiorstwa bez BIK i KRD.

Liczne zaległości finansowe wobec wierzycieli mogą skutkować pojawieniem się negatywnych wpisów w BIK, KRD i innych rejestrach dłużników. To powoduje, że banki i niektóre firmy pożyczkowe po prostu odmawiają udzielenia wsparcia finansowego przedsiębiorcom. W Credit Hub wiemy, jak poradzić sobie z takimi problemami.

Nawiąż z nami współpracę i postaw na:

 • wieloletnie doświadczenie ekspertów finansowych,
 • atrakcyjne oferty kredytów bez BIK i KRD,
 • zero ukrytych opłat i skomplikowanych formalności,
 • indywidualne podejście ekspertów do każdej sprawy.

Pomagamy praktycznie każdemu przedsiębiorcy, który potrzebuje zdobyć dodatkowe środki w ramach oferty kredytu firmowego online bez BIK i KRD. Nawet jeśli zamknięte zobowiązania finansowe pozostawiły swoje piętno na firmowych rejestrach kredytowych - z nami szybko rozwiążesz ten problem i zdobędziesz dodatkowe pieniądze na utrzymanie działalności.

+0
Tyle kredytów bez BIK i KRD już udzieliliśmy
+0 zł
Kwota udzielonych kredytów bez baz

Poznaj historię osób, które miały problemy z BIK i KRD

Jolanta K.

Problematyczne długi wobec pożyczkodawców

Przez wiele lat nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ciągłe zaciąganie zobowiązań pozabankowych może doprowadzić do tak tragicznej sytuacji, jak moja. Kiedy zorientowałam się, że mam problemy, niestety było już za późno, a moja firma zaczęła upadać.

 

Okazało się, że mam negatywne wpisy w BIK, a nawet w KRD. Poskutkowało to tym, że każdy bank i firma pożyczkowa w kraju odrzucała moje wnioski kredytowe. Dopiero w Credit Hub otrzymałam wsparcie i zdobyłam pieniądze w ramach kredytu firmowego bez BIK i KRD.

Andrzej L.

Opóźnienia w spłacie kredytów

Cóż… moja historia jest podobna, jak wielu innych osób w Polsce. Pierwszy rok płaciłem raty kredytu firmowego terminowo, potem zaczęły się schody. Nie miałem pojęcia, że każde opóźnienie zostanie odnotowane w rejestrach Biura Informacji Kredytowej i innych rejestrów dłużników. Jak się okazało, żaden bank nie chciał udzielić mi kolejnego kredytu inwestycyjnego, którego potrzebowałem na rozkręcenie firmy. Za każdym razem otrzymywałem informację, że nie jestem wiarygodny jako przedsiębiorca. Na szczęście trafiłem na specjalistów w Credit Hub i otrzymałem kredyt firmowy bez sprawdzania BIK praktycznie od ręki.

Ewelina D.

Zobowiązania, które nadszarpnęły historię mojej firmy

Wiele lat prowadziłam działalność gospodarczą i oczywiście miałam swoją linię kredytową... bez tego nie byłabym w stanie utrzymać płynności finansowej. Niestety załamanie na rynku spowodowało, że przestałam terminowo płacić raty kredytów... i stało się - pojawiły się negatywne wpisy w KRD.

Długo szukałam rozwiązania, aż nie trafiłam na Credit Hub. Jak się okazało, ofertę pożyczki firmowe bez BIK i KRD otrzymałam praktycznie od ręki, a ja powoli wychodzę na prostą.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o kredytach firmowych przez internet bez BIK i KRD? Wahasz się przed nawiązaniem współpracy z Credit Hub i potrzebujesz informacji, które przekonają Cię do podjęcia zdecydowanych kroków? Zobacz naszą listę pytań i odpowiedzi, które rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości odnoszące się do kredytów dla przedsiębiorców - online bez BIK i KRD.

Na kredyt bez BIK i KRD mogą zdecydować się przede wszystkim osoby prowadzące działalność gospodarczą z negatywnymi wpisami w rejestrach dłużników. Warunkiem udzielenia kredytu lub pożyczki online bez BIK jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przedsiębiorstwa.
Czynniki, które rzutują na całkowite koszty finansowania w ramach pożyczki bez BIK i KRD to: RRSO, oprocentowanie, okres spłaty, prowizja pożyczkodawcy.
Czas oczekiwania na wydanie decyzji o udzieleniu kredytu lub pożyczki dla przedsiębiorcy bez BIK jest uzależniony od stopnia skomplikowania sytuacji potencjalnego klienta. Niemniej jednak umowę można podpisać nawet w ten sam dzień po złożeniu wniosku kredytowego.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytu bez BIK i KRD.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty