Pracujesz w branży medycznej? Zdecyduj się na kredyt dla lekarza!
+48 732 083 755

Potrzebujesz pieniędzy? Wybierz kredyt dla lekarza. Zobacz ofertę Credit Hub!

Prowadzenie własnego gabinetu lekarskiego to mocno angażujące zajęcie, które pochłania większość czasu w ciągu dnia. Prywatny gabinet trzeba też odpowiednio wyposażyć i utrzymać, a to generuje spore wydatki. Brakuje Ci środków i nie wiesz, jak pokryć koszty związane z prowadzeniem praktyki lekarskiej? W takim razie wybierz kredyt dla lekarza. W Credit Hub możemy zaproponować naprawdę korzystną ofertę finansowania - praktycznie od ręki!

Wypełnij formularz

Kredyt dla lekarzy w Credit Hub - dlaczego warto się zdecydować?

Minimum formalności do załatwienia. W Credit Hub dbamy o to, aby lekarze mogli pozyskać dodatkowe środki bez zbędnego stresu, licznych formalności załatwienia oraz długiego oczekiwania na decyzję o przyznaniu kredytu lub pożyczki dla lekarza.

Step 1

Kredyty dla lekarzy są dostępne zarówno na cele prywatne, jak i biznesowe. U nas możesz zdecydować się na poszukiwanie ofert finansowania związanych z prowadzeniem prywatnej praktyki lekarskiej i rozwojem gabinetu. Pożyczki dla lekarzy są formą wsparcia, z której można skorzystać, np. w celu pokrycia kosztów wakacji dla całej rodziny.

Step 1

Kompleksowa pomoc ekspertów Credit Hub. Zadbamy o to, aby przedstawione oferty kredytów dla lekarzy były jak najkorzystniejsze pod względem finansowym. Współpracując z nami, nie musisz martwić się, że podpisana umowa kredytu lub pożyczki dla lekarza będzie generować problemy z późniejszą spłatą zobowiązania.

Step 1

Wiele ofert kredytów i pożyczek dla lekarzy w jednym miejscu. Propozycja Credit Hub to m.in. kredyt na oświadczenie dla lekarzy, kredyt hipoteczny, konsolidacyjny, a nawet pożyczka krótkoterminowa.

Step 1

Pieniądze dostępne praktycznie od ręki z wypłatą bezpośrednio na konto bankowe. Każda pożyczka dla lekarza oraz kredyt bankowy jest wypłacany na wskazany rachunek bankowy - zarówno w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, jak i podpisywania umowy jako osoba prywatna wykonująca zawód lekarza.

Step 1

Jak działamy w Credit Hub? Kredyty i pożyczki dla lekarzy w praktyce

Sprawdzamy zdolność kredytową

Pierwszy krok to dokładna analiza dochodów lekarza. To istotne zarówno w przypadku ubiegania się o prywatną pożyczkę dla lekarza, jak i kredyt potrzebny do pokrycia kosztów prowadzenia działalności gospodarczej związanej z medycyną. Dopiero po oszacowaniu zdolności kredytowej eksperci Credit Hub mogą przystąpić do pomocy w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty pożyczki lub kredytu dla lekarzy.

Porównujemy oferty kredytów i pożyczek

Działamy kompleksowo, proponując naszym klientom naprawdę korzystne oferty kredytów i pożyczek dla lekarzy. Po zapoznaniu się z możliwościami finansowymi rozpoczynamy poszukiwania propozycji wsparcia finansowego. Po zabraniu niezbędnych informacji przedstawiamy oferty kredytów dla lekarzy z uwzględnieniem kluczowych parametrów finansowania, jak np. RRSO i oprocentowanie.

Pomagamy w podpisaniu umowy

Po podjęciu decyzji i wyborze oferty kredytu dla lekarza pomagamy w dopełnieniu formalności bankowych. Eksperci Credit Hub podpowiadają, jak uzupełnić wniosek kredytowy, jakie dokumenty skompletować oraz dbają o to, aby procedury związane z ubieganiem się o finansowanie dla lekarza przebiegały jak najszybciej i bez zbędnych komplikacji. Z naszą pomocą można szybko podpisać umowę kredytu lub pożyczki dla lekarza.

Współpraca z Credit Hub. Dlaczego warto wybrać kredyt dla lekarza z naszą pomocą?

Credit Hub to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz zespołem wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie finansów i bankowości. W pełni angażujemy się w pomoc w poszukiwaniu ofert kredytów i pożyczek dla lekarzy. Dbamy o to, aby proponować wyłącznie oferty na jak najlepszych warunkach spłaty.

Wiele lat działalności w branży finansowej to niejedyny powód, dla którego warto zdecydować się na współpracę z naszymi ekspertami. W Credit Hub działamy metodami, które pozwalają na efektywne poszukiwanie korzystnych ofert pożyczek i kredytów dla lekarzy i nie tylko.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zakupem wyposażenia prywatnego gabinetu lekarskiego, potrzebujesz środków na pokrycie kosztów prowadzenia praktyki lekarskiej lub marzą Ci się dłuższe wakacje za granicą, koniecznie skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać kredyt dla lekarza, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Wyróżniki naszej działalności to:

 • wysokie kwalifikacje ekspertów finansowych,
 • przejrzyste warunki współpracy,
 • pełne zaangażowanie specjalistów,
 • rzetelne doradztwo finansowe.

W Credit Hub dbamy o to, aby oferty finansowania były skrojone na miarę potrzeb każdego klienta. Nawet standardowy kredyt gotówkowy dla lekarzy staramy się dobrać tak, aby zminimalizować całkowite koszty odsetkowe i zapewnić lekarzom gwarancję uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej w jak najkrótszym czasie.

+0
Lekarzy obsłużyliśmy do tej pory
+0 zł
Pożyczek i kredytów do lekarzy zostało wypłaconych

Poznaj historię osób, które miały problemy i zdecydowały się na kredyt dla lekarzy

Jerzy O.

Lekarz ginekologii i położnictwa

Nigdy nie sądziłem, że będę potrzebował wsparcia finansowego. Wymarzyłem sobie długie wakacje za granicą z całą swoją rodziną. Niestety taki wyjazd to ogromny koszt, którego nie byłem w stanie pokryć nawet z dość wysokiej pensji. Na szczęście trafiłem na ofertę Credit Hub. Eksperci pomogli mi przeanalizować moje finanse i znaleźli dla mnie ofertę kredytu dla lekarza na naprawdę korzystnych warunkach spłaty.

 

Wyjechałem z całą rodziną na okrągły miesiąc w ciepłe kraje, bez żadnych zmartwień o finanse. Zaciągnięty kredyt dla lekarza spłacam na preferencyjnych warunkach zgodnie z tym, co przedstawili mi eksperci w Credit Hub.

Adrianna B.

Lekarz rodzinny

Po latach pracy w publicznej placówce medycznej zdecydowałam się na otworzenie własnej działalności związanej z praktyką lekarską. Uruchomiłam gabinet w domu, gdzie zaczęłam przyjmować rodziny z dziećmi na standardowe kontrole, szczepienia oraz inne usługi medyczne. Niestety rozpoczęcie działalności wymagało sporych nakładów finansowych, większych niż się spodziewałam.

 

Kiedy trafiłam na propozycję współpracy od Credit Hub, wiedziałam, że podejmuję rozsądną decyzję. Otrzymałam preferencyjny kredyt dla lekarzy, który pokrył prawie 100% kosztów zakupu wyposażenia i urządzenia prywatnego gabinetu lekarza rodzinnego. Warunki spłaty są na tyle korzystne, że miesięczna rata nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Patryk K.

Lekarz i właściciel prywatnego centrum medycznego

Po podjęciu decyzji o uruchomieniu prywatnego centrum medycznego zaczęły się prawdziwe schody. Zderzyłem się z kosztami, których nie byłem w stanie udźwignąć nawet z pomocą wspólników. Skontaktowałem się z ekspertami Credit Hub. Dowiedziałem się, co muszę zrobić, aby otrzymać kredyt dla lekarza i zdobyć dodatkowe pieniądze na rozwój prywatnej kliniki.

 

Otrzymałem kilka ofert kredytów i pożyczek dla lekarzy, a specjaliści pomogli mi wybrać najkorzystniejszą ofertę. Tuż po podpisaniu umowy otrzymałem pieniądze, które wystarczyły mi na wyposażenie, wykończenie i uruchomienie prywatnego centrum medycznego, w którym zatrudniam teraz kilkadziesiąt osób.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Wykonujesz zawód lekarza i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Możesz skorzystać z oferty Credit Hub. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przejrzyj poniższą listę wskazówek. Być może znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiejesz wątpliwości związane z pożyczkami i kredytami dla lekarzy.

Kredyty i pożyczki dla lekarzy są formą finansowania, z której środki można spożytkować na dowolnie wybrane cele (w przypadku finansowania prywatnego) lub na cele związane z prowadzeniem prywatnej praktyki lekarskiej.
Na etapie ubiegania się o kredyt dla lekarza trzeba przedstawić instytucji finansowej: aktualny dokument tożsamości, potwierdzenie prawa do wykonywania zawodu medycznego, wyciągi z konta bankowego, PIT za ubiegły rok rozliczeniowy.
Wynika to przede wszystkim z wysokiego poziomu stabilności finansowej. Zawody powiązane z medycyną najczęściej generują wysokie i regularne dochody. Dodatkowo lekarze są postrzegani jako rzetelni kredytobiorcy, którzy terminowo spłacają swoje zobowiązania.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!
Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę kredytu dla lekarza.

Wypełnij poniższy wniosek

Uzupełnij prosty formularz i podaj swoje dane osobowe i kontaktowe.

 

Kiedy wyślesz informacje przez formularz, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w pierwszym wolnym terminie. Możesz też napisać bezpośrednio do Credit Hub na adres e-mail: kontakt@credithub.pl

  1

  Krok 1

  2

  Krok 2

  Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są przez FIN-HUB Sp. z o.o. , Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 24-110 Puławy, NIP: 5252796739, REGON: 383969862, KRS: 0000796588, kapitał zakładowy 6 000,00 zł, w celu obsługi zapytania na zasadach określonych w regulaminie.

  FIN-HUB Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach (24-110), przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000796588, o kapitale zakładowy 6.000 złotych, NIP 525-279-67-39, REGON 383969862.
  Polityka prywatności
  Copyright 2023 wszelkie prawa zastrzeżone
  Projekt strony i marketing:
  file-empty